ebook Mgnienie - audiobook
3.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 235) Ilość stron (szacowana): 488

Mgnienie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 23.74
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
36.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
-30% 25.83 zł Lub 23.25 zł
36.90 zł
36.90 zł
-33% 22.14 zł
30.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Detektyw Brodzki wraca do gry! Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z przeciwnikiem wyjątkowo trudnym – z własnymi demonami i z zabójcą, który nie odpuści, dopóki nie wyrówna rachunków z przeszłości. Dokąd prowadzi trop Człowieka w Kapeluszu? Jakie sprawy skrywa rodzina Brodzkich? Ile ludzkich istnień będzie kosztowało rozwiązanie mrocznej zagadkę?

Nawet gdy Heraklit ląduje za kratkami, Leon Brodzki nie może długo cieszyć się spokojem. Brutalne morderstwo i porwanie młodej dziewczyny zmuszają go do wznowienia śledztwa. Sprawa jest trudniejsza, bo dotyczy jego rodziny, a morderca będzie zabijał, póki nie złapie go policja. Brodzki zaczyna prawdziwy wyścig z czasem.
Gdy zegar zbrodni tyka, najistotniejsze są wskazówki.

„Polecam, to świetnie skrojony kryminał z niebagatelnymi bohaterami i główną postacią, która ląduje w czołówce moich ulubionych bohaterów literackich” – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Mgnienie - audiobook od Marcel Woźniak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć