ebook Mgnienie - audiobook
3.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 231) Ilość stron (szacowana): 488

Mgnienie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
25.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
31.34 zł
33.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Detektyw Brodzki wraca do gry! Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z przeciwnikiem wyjątkowo trudnym – z własnymi demonami i z zabójcą, który nie odpuści, dopóki nie wyrówna rachunków z przeszłości. Dokąd prowadzi trop Człowieka w Kapeluszu? Jakie sprawy skrywa rodzina Brodzkich? Ile ludzkich istnień będzie kosztowało rozwiązanie mrocznej zagadkę?

Nawet gdy Heraklit ląduje za kratkami, Leon Brodzki nie może długo cieszyć się spokojem. Brutalne morderstwo i porwanie młodej dziewczyny zmuszają go do wznowienia śledztwa. Sprawa jest trudniejsza, bo dotyczy jego rodziny, a morderca będzie zabijał, póki nie złapie go policja. Brodzki zaczyna prawdziwy wyścig z czasem.
Gdy zegar zbrodni tyka, najistotniejsze są wskazówki.

„Polecam, to świetnie skrojony kryminał z niebagatelnymi bohaterami i główną postacią, która ląduje w czołówce moich ulubionych bohaterów literackich” – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Mgnienie - audiobook od Marcel Woźniak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć