ebook Pani Wyrocznia
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 627)

Pani Wyrocznia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.86
Audiobook - najniższa cena: 27.94
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.86 zł Lub 22.37 zł
24.93 zł Lub 22.44 zł
32.90 zł
24.91 zł
25.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Kiedyś walczyła z nadwagą, teraz ma figurę modelki. Wydawało się, że utknęła w Toronto, teraz żyje między kontynentami. Kochał ją polski hrabia, ona wybrała rewolucjonistę. Pod pseudonimem pisze popularne czytadła, ale sławę przynosi jej książka wydana pod jej własnym nazwiskiem. I wtedy zaczyna się koszmar…

Życie Joan Foster to seria zmian i sprzeczności, nieprzerwana podróż i ucieczka. Każda próba wprowadzenia ładu w życie rodzi kolejny chaos. Jak ma pogodzić przeszłość z teraźniejszością, prawdę z fikcją, świat realny z tym wymyślonym?
„Pani Wyrocznia” to jedna z najlepszych powieści Margaret Atwood. Mistrzowska gra form i gatunków literackich, a także przewrotna zabawa z oczekiwaniami czytelników.

„Genialna i zabawna. Aż trudno opisać frajdę, jaką przyniosła mi ta lektura. Misternie skonstruowana, niezwykła książka” – Joan Didion

„Wspaniały styl, świetna historia i cała prawda o życiu na pograniczu prawdy i fikcji” – „The Globe and Mail”

Pani Wyrocznia od Margaret Atwood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć