ebook Droga, z której się nie wraca - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Droga, z której się nie wraca - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.99
wciąż za drogo?
19.99 zł
19.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Droga, z której się nie wraca jest opowiadaniem fantasy, które swój debiut miało w 1998 roku w czasopiśmie Fantastyka i w którym czytelnicy pierwszy raz usłyszeli o Geralcie z Rivii. Jeśli jesteś fanem prozy Andrzeja Sapkowskiego, to ta dźwiękowa uczta nie może Cię ominąć.

Aby nadać takiemu tekstowi odpowiedni klimat i wydźwiek, do produkcji słuchowiska zostali zaproszenie sami najlepsi. W tej super audio produkcji usłyszymy w roli narratora wyśmienitego Krzysztofa Gosztyłę, któremu partnerują między innymi: Natalia Rybicka, Grzegorz Damięcki, Artur Janusiak, Tomasz Marzecki, Cezary Kwieciński.

Za reżyserię odpowiada Janusz Kukuła, zaś za oprawę muzyczną słynny kompozytor Adam Skorupa.

Jeśli do tej pory tylko wyobrażałeś sobie szczęk wiedźmińskich mieczy, teraz możesz usłyszeć w jaki sposób brzmi skrzyżowana w morderczej walce stal. W tej doskonałej opowieści odnajdziesz to, co najlepsze u mistrza Sapkowskiego: niepowtarzalny świat, nieokrzesany humor, magię i miłość. Możesz osobiście towarzyszyć wiedźminowi Geraltowi i wspólnie z nim przeżywać podejmowane decyzje i zmierzać ku przeznaczeniu. 

Droga, z której się nie wraca - audiobook od Andrzej Sapkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć