ebook Zakazany układ
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 2165) Ilość stron (szacowana): 336

Zakazany układ
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
19.95 zł Lub 17.96 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
23.94 zł
23.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zakazany układ otwiera nową serię zatytułowaną Mafijna miłość, autorstwa bestsellerowej, polskiej autorki K. N. Haner – zwanej Królową dramatów. Daj się porwać autorce i wkrocz do brutalnego świata przestępców. Jeśli nie boisz się kolejnej jazdy bez trzymanki – czytaj o miłości, mafii, zemście i zakazanym układzie.

Fabuła:

Nicole nie ma wcale łatwego życia. Wprawdzie mężczyzna, z którym kobieta żyje w związku, uratował ją po śmierci jej rodziców, jednak wcale nie jest księciem na białym koniu. Nicole upokarzana na każdym kroku i nieustannie bita, w końcu decyduje się na desperacki krok. Podejmuje decyzję o odebraniu sobie życia. Kiedy dociera na skraj urwiska, z którego zamierza wykonać swój ostatni w życiu krok, zauważa, że nie jest w tym miejscu sama. Nicole jest mimowolnym świadkiem mafijnej egzekucji. Dziewczyna widzi w tym korzyść, domyśla się, że w takim przypadku gangsterzy ją zabiją i wcale nie będzie musiała popełniać samobójstwa, nie ma pewności czy w krytycznym momencie nie obleci jej strach. W tym dniu los zaskakuje nie tylko będącego na miejscu mafiosa Marcusa Accardo. Kolejną zaskoczoną przez los jest sama Nicole, bowiem gangster zafascynowany jej osobą, daruje jej życie i postanawia zabrać ją do swojego domu. Marcus, poznając życie kobiety jest nią coraz bardziej zafascynowany, ma też wobec niej plany, które pomogą mu w eliminacji jego największego wroga - Aleksandra Modano. Kiedy sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna i dramatyczna, a na pierwszy plan wychodzą uczucia pomiędzy Marcusem i Nicole – wszystko mocno się komplikuje. W tym świecie na emocje nie bowiem miejsca, niepotrzebne uczucia, mogą stać się przyczyną śmiertelnego niebezpieczeństwa. Czy Marcus i Nicole, zaplątani w gangsterskie porachunki znajdą rozwiązanie, w którym najważniejsza będzie ich miłość, nie zaś zemsta i brutalna siła?  

Zakazany układ to książka, która udowadnia, że Ci, którzy już dawno wyrzekli się miłości, także mają serca, i wcale nie są one wykute z kamieni. Przeczytaj tego e-booka i doświadcz niebywale mocnych wrażeń.

O e-booku Zakazany układ blogerzy napisali:

To, co ta książka robi z czytelnikiem jest niewyobrażalne, nie do opisania, po prostu musicie przeżyć to na własnej skórze! Powinniście jednak mieć świadomość, że jeśli nie dysponujecie całą nocą lub dniem, przeznaczonym na lekturę, nie warto jej zaczynać, bo nie wytrzymacie. Nie da się przerwać czytania i normalnie funkcjonować! Polecam gorąco! – Anna Rydzewska – Z fascynacją o książkach

Wciąga bez reszty i zostawia w czytelniku ogromny niedosyt. Zakończenie zwala z nóg i sprawia, że szczęka ląduje na podłodze. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsze pomieszanie erotyku z gangsterką, jakie było mi dane czytać w ostatnim czasie. – Magdalena – Czytam w pociągu

Zakazany układ od K. N. Haner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Czasami wystarczy spotkać kogoś tylko raz, by nie potrafić zapomnieć o nim całe życie.
Koszmary są odzwierciedleniem naszej zranionej duszy, pokaleczonego serca.
Koszmary są odzwierciedleniem naszej zranionej duszy, pokaleczonego serca, sumienia. On nie ma duszy, bo oddał ją diabłu. Nie ma serca i sumienia.

Życie Nicole nie należy do łatwych. Mężczyzna, z którym się związała w niczym nie przypomina księcia z bajki. Brutalnie bije i znęca się nad dziewczyną, traktuje ją jak swoją własność. Biedna w końcu nie wytrzymuje nerwowo, postanawia popełnić samobójstwo. Los chce, że gdy dociera nad urwisko, z którego pragnie skończyć, dostrzega, że nie jest sama. Staje się świadkiem egzekucji, wykonywanej przez gangsterów. Nicole jednak wcale nie jest przerażona, ma nadzieję, że ją zabiją, wierzy, iż nareszcie zakończą cierpienie, od którego być może sama, nie byłaby w stanie się uwolnić. Jej odwaga imponuje szefowi towarzystwa. Kobieta nie tylko nie ginie, ale trafia do jego domu.

Czy to dobry powód ściągać dziewczynę w takie miejsce?
Jak ma funkcjonować w lokalu przepełnionym bezwzględnymi, brutalnymi facetami?

Wkrótce sam szef mafii, proponuje jej pewien ryzykowny, ale kuszący układ. Niestety nikt nie mógł przewidzieć, że między dwójką nagle zacznie rodzić się niechciane, niepokojące, ale niezwykle potężne uczucie. Gdy w gangsterską grę wkraczają emocje, robi się piekielnie niebezpiecznie!

Oddycham pełną piersią, bo mam wrażenie, że ona jest moim powietrzem.

Jeśli ktokolwiek z was jeszcze wątpi, że Kasia Haner jest mistrzynią grania na emocjach czytelnika, zapewniam, iż wasza opinia całkowicie się zmieni po lekturze tej powieści. Książkę przeczytałam już dawno temu, ale uczucia, które we mnie rozpaliła wciąż są obecne w moim sercu. Pisząc tę recenzję, doskonale pamiętam wszelkie łzy, załamanie nerwowe i skoki ciśnienia, jakie zafundowała mi autorka. Czy nie jest to namacalny dowód, iż Zakazany układ jest bezwzględnym, emocjonalnym rollercoasterem, który nie tylko zawładnie duszą kobiety, ale także pozostawi po sobie ślad na niesłychanie długi czas? To naprawdę fascynujące, że w momencie, gdy tworzę dla was tę opinię, wszystkie tamte niezwykłe doznania powracają i ponownie mnie odurzają, niczym najsilniejszy narkotyk!

Autorka po raz kolejny wykorzystała wątek mafijnego, brutalnego i bezwzględnego świata, ale tym razem nie ma łagodnego wstępu. Nie zdążymy jeszcze dokładnie poznać bohaterów, a już napięcie sięga zenitu. Najpierw pojawia się niepokój, nawet strach, dopiero potem dociera do nas, że między dwójką postaci zacznie rodzić się uczucie. Klimat jest mroczny, złowieszczy, rzekłabym stresujący. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wkrótce wydarzy się coś strasznego, a Ci, którzy już znają twórczość K. N. Haner wiedzą, że mogą spodziewać się w zasadzie wszystkiego. W ten o to sposób ekscytacja i przejęcie sięgają szczytu już po przekroczeniu kilku pierwszych stron, a my stajemy się świadomi, że cokolwiek by się zdarzyło, nie będziemy w stanie przerwać lektury ani na sekundę.

Wyżywam się na worku treningowym w siłowni, by nie dać za bardzo popalić moim ludziom, którzy widzą, że coś się ze mną dzieje. Co dokładnie? Sam nie wiem. Martwię się o nią. Czy to wystarczający powód, by być wtedy największym skurwielem na świecie? Nikt nie musi wiedzieć, że nie potrafię radzić sobie z takim rodzajem emocji. W oczach innych jestem twardym i bezwzględnym gangsterem, a nie pizdą. Jestem zły na siebie, ale dopóki nie dowiem się, co dzieje się z Nicole, to nie zaznam spokoju.

Absolutnie nie chcę wam psuć zabawy, nawet rozkoszy poznawania fabuły, dlatego staram się zdradzić jak najmniej. Przegnę wszystkim udowodnić po prostu, że ta pozycja to głównie emocje, silne, skrajne, uzależniające do tego stopnia, że czytający nie umie sobie z nimi poradzić. Szczerze, nawet nie nazwałabym tego książką, według mnie Zakazany układ to przygoda, przeżycie, doświadczenie, niesamowite i totalnie obezwładniające.

Muszę także wspomnieć o stylu autorki. Mam wrażenie, że niemal przy wszelkiej kolejnej recenzji zaznaczam wam, jak bardzo ewoluował. Wygląda na to, że każda następna powieść jest lepsza i ten przypadek nie odbiega ani trochę od reguły. Pióro Kasi jest dojrzalsze, lekkie, przyjemne, ale jeszcze i bardziej sugestywne. Każde słowo hipnotyzuje i odurza, trafia wprost do serca, wszystkie emocje, jakie targają bohaterami, stają się naszymi własnymi. Manipuluje nami, perfekcyjnie zwodzi, nie wiemy, czy na następnej stronie poczujemy radość i spełnienie, czy nasze serce pęknie na pół. To nielegalne, by czytana historia była tak silnie absorbująca!

Zdaje mi się, że skoro już podkreśliłam, jak intensywnie doświadczamy tej opowieści, nie muszę wspominać, że silnie utożsamiamy się z bohaterami. Tak naprawdę niemal przyjmujemy ich role, a gdybyśmy tylko mogli zainterweniować, to niektóre postacie skończyłyby dramatycznie. Mamy ten zaszczyt, że znamy całą sytuację zarówno z perspektywy Markusa, jak i Nicole, dlatego wiemy więcej niż oni. Niestety jest to również nasze przekleństwo, bo nie możemy nic zrobić z tą świadomością, tylko czekamy i obserwujemy, jak miłość ściąga kochanków na same dno piekła.

Przygotujcie się na niezwykle silne nerwy! Ta historia pochłania i zniewala! Jeśli jesteście zbyt wrażliwi, to nie mam dla was dobrych wieści, bo choćbyście nawet chcieli przerwać lekturę i ukoić wzburzenie, nie będziecie w stanie przestać jej czytać!

Czy zraniona, okaleczona dusza potrafi jeszcze kochać?
Czy miłość może stać się klątwą?
Czy uczucia, choćby były najsilniejsze, mają jakiekolwiek szanse z mafijnymi zasadami?

Nigdy nie kochałem kobiety w taki sposób, jak chcę kochać Nicole. To nie matka, to nie Flawia, to zupełnie obca dla mnie osoba, która w tym wszystkim jest gdzieś zagubiona, wplątana i nie wiem, czy to wszystko w ogóle ma sens. Nawet jeśli udałoby mi się ściągnąć ją do siebie, to czy mam takie prawo, by tak ją narażać? Wtedy gniew Aleksa wobec mnie będzie jeszcze większy, a nasze prywatne porachunki przejdą na wyższy poziom. Mogę ją kochać, ale moim obowiązkiem będzie także jej ochrona. Zrobiłbym wszystko, by była bezpieczna, ale jak wiadomo, na tym świecie nic nie jest pewne. Oprócz śmierci.

Zakazany układ to obezwładniająca, niebezpieczna, fundująca niepojęte, ekstremalne doznania historia, która wielokrotnie wami wstrząśnie. Nieraz będziecie mieli jej praktycznie dość, ale wtedy sobie uzmysłowicie, że już jesteście uzależnieni, zarówno od niej, jak i od bohaterów. Wasze serce przeżyje niewyobrażalne katusze, wasza dusza pozostanie w strzępach, nie będziecie mogli się otrząsnąć jeszcze wiele dni po lekturze i uwierzyć w to, co się stało. Zastanawiam się, jak macie wytrzymać do premiery drugiej części, przecież to istne męki. Gwarantuję, że Zakazany układ zostanie w pamięci na długo i myślę, że nigdy nie zapomnicie, jak silne emocje w was wzbudził. Co ważne, tej pozycji nie pochłania się z wypiekami na twarzy, w czasie jej lektury po prostu się płonie i nic nie jest w stanie tego ostudzić czy ukoić.

To, co ta książka robi z czytelnikiem jest niewyobrażalne, nie do opisania, po prostu musicie przeżyć to na własnej skórze! Powinniście jednak mieć świadomość, że jeśli nie dysponujecie całą nocą lub dniem, przeznaczonym na lekturę, nie warto jej zaczynać, bo nie wytrzymacie. Nie da się przerwać czytania i normalnie funkcjonować! Polecam gorąco!

Ocena: 6/6
©Z fascynacją o książkach
Życie Nicole nie było usłane różami. Jej rodzice zmarli, gdy była małą dziewczynką, a opiekę nad nią zaczął sprawować tyran Paul, który dbał, by niczego jej nie zabrakło, ale... miał w tym ukryty cel. Gdy jego podopieczna kończy siedemnaście lat, upomina się o zwrot swojego wkładu w wychowanie w... naturze. Stworzył kobietę, jakiej zazdrościli mu znajomi. Piękną, oczytaną, inteligentną i umiejącą się zachować w towarzystwie. Wykorzystuje ją seksualnie i znęca się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Oczywiście robi to wszystko tak, by nie było widać, wszak ma ogólnie nieposzlakowaną opinię, zawsze elegancki, zadbany i pomocny. Wydawać by się mogło, że jest ideałem mężczyzny. Żadna kobieta nie wytrzymała by długo mieszkać pod jednym dachem z taką osobą - Nicole się do nich zalicza. Postanawia ukrócić swoje cierpienie i popełnić samobójstwo...
Gdy stoi na Skałce Samobójców i zdecydowana już chce z niej skoczyć, słyszy głosy i strzał, które nie są wytworem jej wyobraźni. Niechcący staje się świadkiem egzekucji i sama znajduje się w niebezpieczeństwie.

Marcus Accardo to bezwzględny gangster, który nie cofnie się przed niczym. Mierzy z broni do naszej bohaterki, ale w ostatniej chwili postanawia odłożyć nieuniknione w czasie, a Nicole zabiera ze sobą. Nigdy nie przypuszczałby, że prośba, która wypłynęła z ust pięknookiej "Zabij mnie" sprawi, że zawaha się to zrobić. Ponadto zauważa w tej małej coś, co nie daje mu spokoju - podobieństwo do jego matki, którą kochał nad życie.

Nicole zostaje uwięziona w posiadłości Marcusa, którego ciągle prosi o śmierć. On jednak czuje się jak Pan Życia i Śmierci, nie pozwala na to, by stała się jej krzywda. Dziewczyna jest w stosunku do niego wręcz bezczelna, nie zważa na słowa, czy doprowadza swojego oprawcę i jego prawą rękę - Gaza do szewskiej pasji. Ale czy Marcusa można nazwać oprawcą? Przecież nie zrobił jej krzywdy - póki co. Można śmiało powiedzieć, że wręcz ją uratował przed śmiercią, której ona tak bardzo pragnie.

Między bohaterami wyraźnie widać strzelające iskry. Iskry namiętności, pożądania i...czegoś jeszcze. Niestety próżno czekać na sielankę, gdy na horyzoncie pojawiają się problemy. Gdy relacja tych dwojga wskakuje na miłosny tor, gangster dowiaduje się o Nicole czegoś, czego nie może wybaczyć... Nie chce jej widzieć na oczy, a zrozpaczona dziewczyna wraca do domu, w którym przeżyła najgorsze chwile swojego życia.

Początkowo Nicole jest szczęśliwa, czuje się bezpiecznie przy Paulu (co za paradoks). Niebawem dochodzi jednak do tragedii... Nicole staje się znowu osobą bezdomną, ale z pomocą przychodzi jej wróg Marcusa Accardo, który nie działa bezinteresownie.

Jaką cenę za poczucie względnego bezpieczeństwa zapłaci Nicole? Czy uda się jej uchronić tych, których kocha? Czy Marcus wybaczy jej najgorszą z możliwych zdrad?

To było moje pierwsze spotkanie z Kasią Haner i to z przytupem! Nie tylko dlatego, że Czytam w pociągu zostało ambasadorem Zakazanego układu. Do tej pory bałam się sięgać po powieści autorki, co często mi się zdarza, jeśli ich reklamy są dosłownie wszędzie. Zdziwiłam się i to dosyć srogo. Zrozumiałam, dlaczego tyle osób uwielbia pióro Kasi! Świetnie zbudowana akcja, napięcie, które nie pozwala odłożyć lektury "na później" i zakazana miłość, o jakiej niejedna kobieta marzy. Ale czy wszystko było takie "oh i ah"? Jestem osobą, która lubi rzucić pospolitą "kurwą" jako przecinkiem, tudzież podkreśleniem beznadziejności sytuacji, ale w książce przekleństw jak na mój gust jest za dużo. Słowo "kurwa" pada 171 razy, "cholera" 15, "suko" 17 , "suka" 21, "cipka" jest wywoływana 17 razy, "chuj" (jako potęga) 12 razy, a zwyczajny i pospolity "penis" tylko 3 razy. Resztę przekleństw pomijam, uważam, że ta liczba mogłaby zostać zmniejszona. Oczywiście gatunek i tematyka powieści wręcz wymaga, by takie przekleństwa padły, ale nie w aż takiej ilości - a może tylko ja tak wybrzydzam?

Nicole jest najbardziej wkurzającą nastolatką/młodą dorosłą, jaką dane mi było w ostatnim czasie poznać. Na miejscu Accardo już dawno bym jej głowę przestrzeliła na wylot. Jestem pewna, że on też nie raz żałował, że nie zrobił tego od razu. Natomiast jeśli chodzi o Marcusa... Ahh! Ile bym dała żeby mnie tak porwał i więził w piwnicy!

Zakazany układ to powieść o miłości w niebezpiecznym środowisku, w którym jeden mały błąd można przepłacić życiem - niekoniecznie swoim. Wciąga bez reszty i zostawia w czytelniku ogromny niedosyt. Zakończenie zwala z nóg i sprawia, że szczęka ląduje na podłodze. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsze pomieszanie erotyku z gangsterką, jakie było mi dane czytać w ostatnim czasie.

Ocena: 5/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć