Morderstwo na starej plebanii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.79 / 5.00
liczba ocen: 1193
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.00 zł
22.13 zł
23.23 zł
23.80 zł
26.59 zł
Pozostałe księgarnie
23.22 zł
23.79 zł
25.20 zł
25.50 zł
28.00 zł
28.00 zł
28.00 zł
Opis:

Rodzinne animozje, tajemnicze morderstwo, labirynt potencjalnych zabójców i gąszcz poszlak do zbadania w śledztwie… Po mistrzowsku skonstruowana skomplikowana fabuła. Gliniarze z ich dylematami – wręcz fascynujący. Agatha Christie nie napisałaby tego kryminału lepiej!

Śmiertelny cios w głowę pozbawił życia Grahama Elstowa, ale pastor i jego żona raczej go nie opłakiwali. Elstow był ich zięciem, który kilka miesięcy wcześniej ciężko pobił ich córkę Joannę.
Niestety wszystko wskazuje na to, że sprawcą zbrodni jest ktoś blisko związany z rodziną, ale nikt nie zamierza przyznać się do winy. Duet złożony z inspektora Lloyda i sierżant Judy Hill błąka się po labiryncie potencjalnych zabójców, niezliczonych motywów i własnych powikłanych relacji. Chociaż sprawa z pozoru wydaje się banalna, policjanci dostrzegają szereg wątków pobocznych, które należałoby zbadać. Skomplikowana fabuła jest mistrzowska skonstruowana, a gliniarze z ich dylematami wprost fascynujący. Agatha Christie nie napisałaby tego lepiej!

„Morderstwo tak zagadkowe, że mogłoby przerosnąć nawet pannę Marple z powieści Agathy Christie... Wartki, wciągający kryminał” – „THE PHILADELPHIA INQUIRER”

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć