Pocałunek pod jemiołą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.87 / 5.00
liczba ocen: 13770
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.20 złpremium: 16.32 zł
-23% 20.94 zł
22.79 zł
23.12 zł
27.20 zł
Pozostałe księgarnie
22.78 zł
22.85 zł
22.94 zł
24.48 zł
24.50 zł
25.30 zł
27.20 zł
27.20 zł
27.20 zł
27.20 zł
Opis:

Ostatnia część bestsellerowego cyklu „Wallflowers”. Rafe Bowman szuka żony. Z jego aparycją to nic trudnego, ale wszystko psują te bulwersujące maniery i podła reputacja casanovy. Na szczęście cud Bożego Narodzenia działa na każdego i nawet największego cynika może zamienić w romantyka, a w najbardziej nieśmiałym sercu – rozpalić płomień namiętności...

Na święta Bożego Narodzenia do Londynu przybywa z Ameryki Rafe Bowman, by poznać pannę Natalie Blandford, piękną i dobrze wychowaną córkę lorda Blandforda. Dzięki swojej urodzie i imponującej sylwetce Rafe Bowman mógłby zdobyć serce i rękę każdej damy, ale przeszkadzają mu w tym jego szokujące amerykańskie maniery i reputacja hulaki. Zanim więc rozpocznie zaloty, Rafe musi nauczyć się reguł londyńskiego życia. Zdobycie panny okazuje się jednak o wiele trudniejsze, niż Rafe mógłby przypuszczać. A największa komplikacja nosi imię Hannah...

W cyklu „WALLFLOWERS” Lisy Kleypas ukazały się następujące powieści:
– „Sekret letniej nocy”,
– „Jesienne zauroczenie”,
– „Zimowy ślub”,
– „Wiosna pełna tajemnic”.

„Wielbicielki twórczości Lisy Kleypas z pewnością docenią wartką akcję tej powieści oraz błyskotliwe opisy uczuciowych rozterek i problemów bohaterów” – „Publishers Weekly”

CYTATY:
Niektórych rzeczy nie można mierzyć upływem czasu.
Recenzje blogerów
Wszystkie Paprotki są już mężatkami. W oku łezka z rozrzewnieniem się kręci. Trochę szkoda się rozstawać z tak uroczymi bohaterkami. Na szczęście Lisa Kleypas na Gwiazdkę podarowała nam jeszcze jedną historią ze świata szalonych przyjaciółek - uzupełnienie cyklu Wallflowers.

Tym razem do Anglii przybywa starszy brat Lillian i Daisy - Rafe. Pan Bowman, jak zwykle ma już plany względem jego przyszłości. Młody mężczyzna przyjeżdża, aby starać się o piękną arystokratkę - Natalie. Jednak wszystko ulegnie zmianie, gdy pozna on damę do towarzystwa swojej potencjalnej narzeczonej. Hannah zawładnie jego sercem dzięki swojemu pogodnemu nastrojowi, swojej odwadze i szczerości. Będzie między nimi trochę iskrzyć i to nie tylko namiętnością.

Historia ta rozgrywa się w okresie bożonarodzeniowym. Mamy więc ubieranie choinki, śpiewanie kolęd i czytanie "Opowieści wigilijnej" Dickensa przy kominku. Dużo w niej też akcentów humorystycznych takich jak wprowadzanie nowej mody na dziurawe sukienki, czy podejrzenia Lilian, że Marcus ją zdradza. Zresztą nasza szalona Amerykanka jak zwykle jest w formie i wprowadza wiele dynamiki do akcji.

Kleypas i tym razem nie zawodzi swoich wiernych fanek. Daje nam opowieść, która jest idealną lekturą w ten zbliżający się świąteczny czas. A jedyną jej wadą jest to, że jest taka krótka.

Ocena 5/6
©Szczypta romansu
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć