ebook Winnetou. Tom I
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 199

Winnetou. Tom I
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 9.49
11.62 złpremium: 7.49 zł Lub 7.49 zł
13.01 złpremium: 8.39 zł Lub 8.39 zł
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
9.49 zł Lub 8.54 zł
11.94 zł
9.81 zł
10.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (23)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Old Shatterhand wyrusza na Dziki Zachód, aby pomóc przy budowie kolei. Przypadkowo poznaje młodego Indianina - Winnetou - z którym połączą go więzy przyjaźni, która wielokrotnie będzie wystawiana na próbę; nie tylko przez różnice kulturowe, ale także przez przygody i opresje, z którymi będą musieli się mierzyć ramię w ramię.

Winnetou to bohater cyklu książek przygodowych napisanych przez Karola Maya. Postać ponadczasowa, którego historię poznały i pokochały miliony - nie tylko dzieci - na całym świecie. Wartka akcja usadowiona na Dzikim Zachodzie rozbudza wyobraźnię, uczy czym jest przyjaźń, a przede wszystkim - nierzadko stała się podstawą miłości do książek.

Karol May to niemiecki pisarz, którego legendę zbudowały powieści przygodowe o Dzikim Zachodzenie. Jego sławę i popularność potwierdza sprzedaż jego dzieł - to autor z największą liczbą sprzedanych książek w historii niemieckiej literatury. Znakiem rozpoznawczym jego książek jest wciągająca akcja, duże poczucie humoru i egzotyka prezentowanych postaci i miejsc.

 

Winnetou. Tom I od Karol May możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć