ebook Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 1070)

Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.72
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
21.72 zł Lub 19.55 zł
23.79 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
21.77 zł
22.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie miał niczego, a zdobył wszystko. Był na samym dnie, ale wzniósł się tam, gdzie większość ludzi nigdy nie dotrze. Historia o niezwykłej walce z uzależnieniem od narkotyków, papierosów i alkoholu. Życie Jerzego Górskiego to scenariusz na kilka książek. Sięgnij po tę, którą autoryzował, i poczuj, jak to jest piąć się na szczyt tylko dzięki własnej determinacji i pomocy przyjaciół.

Dzięki terapii i uprawianiu sportu bohater tej książki podniósł się i wygrał prestiżowe zawody Double Ironman w USA (prawie 8 kilometrów pływania, 360 kilometrów jazdy rowerem i 84 kilometry biegu). Jerzy Górski, były narkoman i monarowiec, a jednocześnie legenda polskiego triathlonu, jest symbolem walki z własnymi słabościami. Jego życie to gotowy scenariusz na kilka książek. Sięgnij jednak po tę jedyną, którą autoryzował, i poczuj, jak to jest piąć się na sam szczyt tylko dzięki własnej determinacji i pomocy przyjaciół.
Historią Jerzego Górskiego zainteresował się również świat filmu. W 2017 roku do kin wszedł film fabularny pod tytułem „Najlepszy” reżysera znakomitych „Bogów”, Łukasza Palkowskiego, z gwiazdorską obsadą (Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakubik, Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot, Janusz Gajos), który zachwycił recenzentów i zdobył aż pięć nagród podczas 42. Festiwalu.

Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą od Łukasz Grass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie to bardziej stan umysłu niż kondycja fizyczna i jeśli człowiek za bardzo się na niej skupi - przegra. Życie determinują myśli a nie możliwości ciała.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć