ebook Winnetou. Tom II
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 1587) Ilość stron (szacowana): 312

Winnetou. Tom II
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 9.49
11.62 złpremium: 7.49 zł Lub 7.49 zł
13.01 złpremium: 8.39 zł Lub 8.39 zł
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
9.49 zł Lub 8.54 zł
11.94 zł
9.81 zł
10.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (24)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Głośna powieść o niezliczonych przygodach wodza Apaczów Winnetou. Jest zarazem historią wzruszającej przyjaźni między Indianinem i Old Shatterhandem. Początkowo wszystko wskazuje na to, że dzieli ich zbyt wiele różnic. Old Shatterhand zajmuje się pomiarami pod budowę linii kolejowej, a Winnetou planuje napad na mierniczych. Jednak ich losy się złączą. Czerwonoskóry wojownik i biały traper zostaną parą najsławniejszych bohaterów Dzikiego Zachodu. Pamięć o ich szlachetnych czynach przetrwa, mimo że jednemu z nich przeznaczone będzie odejść.

Seria Książka do plecaka zawiera starannie wybrane powieści autorstwa Hanny Ożogowskiej, Karola Maya, Aleksandra Dumasa, Thomasa Mayne Reida i Waltera Scotta. Jest przeznaczona zarówno dla młodych, jak i dojrzałych czytelników, którzy nie zapominają o spakowaniu książek przed wyjazdem na wakacje lub krótką weekendową podróż. Dwadzieścia jeden tytułów tej serii zadowoli nawet najbardziej wybrednych wędrowców. Z pewnością pochłoną ich opowieści o dawnym PRL-u, Dzikim Zachodzie, XVII-wiecznej Francji i XVIII-wiecznej Szkocji. Zafascynują opisy Himalajów, niekończących się prerii, francuskiego dworu Ludwika XIII, a także mrocznej atmosfery szkockiego zamku. Każda z książek jest doskonałym uzupełnieniem rozpoczętej podróży, stanowiąc jedną z jej ważniejszych atrakcji.

Winnetou. Tom II od Karol May możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jeśli ktoś chce czytać dalej, to potem jest "Old Shatterhand"... W każdym razie nie "Winnetou 3", tę ostatnią książkę należy przeczytać na saaamym końcu!

Warto zerknąć