ebook Manwhore +1 - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 17163) Ilość stron (szacowana): 384

Manwhore +1 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.89
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-5% 17.90 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
36.90 zł
23.96 zł
29.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Niepohamowany pociąg, huragan zmysłowości i rozpaczliwe próby odzyskania rozsądku. „Manwhore + 1” to więcej niż zwykła powieść erotyczna. Katy Evans ponownie zachwyca szczegółowym opisem niczym nieskrępowanych emocji.

Katy Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. „Manwhore + 1” to drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. W tej książce znajdziesz ogrom zmysłowości. Do tego dodaj:
+ jedno seksowne spojrzenie spod przymrużonych powiek…
+ jeden pocałunek, który sprawia, że miękną ci nogi…
+ jeden obłędny szczyt rozkoszy, który wyraża się niepohamowanym krzykiem ekstazy…

Ponownie zakochasz się w historii wpływowego i bogatego playboya bez skrupułów, który zdecydowanie jest przepełniony grzechem, a jego nazwisko Saint (tł. święty) nie jest ani trochę adekwatne. Jeszcze raz zobaczysz, że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie.
A co u naszej „niewinnej” Rachel? Cóż, Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem. Chociaż próbowała odkryć jego karty, to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Rachel w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta.

„Pełna pasji, namiętności oraz gorących emocji” – Sylvia Day, autorka „Dotyku Crossa”

Manwhore +1 - audiobook od Katy Evans możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć