Powrót do starego domu - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.35 / 5.00
liczba ocen e-booka: 319
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.36 zł
27.95 zł
27.95 zł
Pozostałe księgarnie
19.57 zł
19.96 zł
25.16 zł
Opis:

Powieść o potyczkach z losem, które – jak to zazwyczaj bywa – przychodzą nie w porę. O odkryciu szokującej rodzinnej tajemnicy, która to, co najdroższe sercu, wystawia na próbę, i o uczuciu, upominającym się o swoje prawa w najmniej odpowiednim momencie. Daje wiarę i nadzieję na to, że nigdy nie jest za późno, bybudować życie od nowa.

Życie Alicji Pniewskiej to pasmo nieszczęść i porażek. Za namową przyjaciółki jedzie do rodzinnego domu w Pniewie. Zaskakujące zdarzenia, napotkani ludzie i odnaleziony w szafie dokument, który skrywa rodzinny sekret, wystawiają ją na wiele ciężkich prób. 
Pewnej tragicznej nocy Alicja trafia do podziemnego schronu, gdzie mieszka Henryk Sokolski, legendarny uczestnik wydarzeń, które wstrząsnęły Pniewem przed kilkudziesięcioma laty. Alicja otrzymuje od niego pamiętnik swojego dziadka Jana, opisujący piekło obozu zagłady. Dzięki jego lekturze wpada na trop ważnych dokumentów.
Jej podejście do życia zmieni spotkanie mieszkającego po sąsiedzku Michałka, który ma tragiczną przeszłość, remont domu przysporzy zmartwień, a nieszczęsny wypadek sprowadzi na nią miłość, której się najmniej spodziewała. Czy prawda o przeszłości rodziny i zaskakująca codzienność pozwolą Alicji na odnalezienie szczęścia? 
„Powrót do starego domu” to piękna historia o sile ludzkich pragnień i nadziei na to, że zawsze jest dobry moment na zaczynanie od nowa. Jej autorka, Ilona Gołębiewska, przenosi nas do świata wspomnień i rodzinnego domu.

Powrót do starego domu - audiobook od Ilona Gołębiewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć