ebook Biznes czyli sztuka budowania relacji czyli bryki z życia. 2 edycja
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Biznes czyli sztuka budowania relacji czyli bryki z życia. 2 edycja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.45
Audiobook - najniższa cena: 21.98
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.45 zł Lub 18.41 zł
24.90 zł
20.45 zł
20.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czy człowiek jest zaprogramowany do efektywnej pracy w zespole? Po czym poznać rokującego menedżera? Czy ekspert musi być arogancki? Co zrobić, kiedy ma się rację, oraz co zrobić, kiedy nie możemy się zdecydować, czy lepiej mieć rację, czy przyjaciół? A co, kiedy ktoś się z nami nie zgadza? Jak postępować z „pasożytami” wokół siebie? Jak reagować na zmianę w okolicy i z kim się wtedy grupować?

Trzymasz w ręku drugie, poprawione (i uładnione!) wydanie bestsellera „Biznes czyli sztuka budowania relacji”, autorstwa Miłosza Brzezińskiego, autora „Głaskologii”, „Życiologii” i „Wy wszyscy moi ja”. Między okładkami autor prowokuje i skłania do zmiany sposobu myślenia o niektórych pozornie trudnych i pozornie łatwych sprawach w pracy zespołowej. Lektura wielce pożyteczna dla tych, którzy chcą być skuteczni, a także dla tych, którzy już są i podążają ku nowym wyzwaniom!

PS Jeżeli dostałeś tę książkę od kogoś w prezencie, pomyśl o nim ciepło, bo zapewne zależy mu na Twoim powodzeniu w pracy.

Biznes czyli sztuka budowania relacji czyli bryki z życia. 2 edycja od Miłosz Brzeziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć