ebook Nadejście Trzeciej Rzeszy
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 5361)

Nadejście Trzeciej Rzeszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
-46% 23.90 zł
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
-40% 26.90 zł
37.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

„«Nadejście Trzeciej Rzeszy» Richarda J. Evansa jest fantastyczną syntezą (…). Evans pokazuje jak gromadzono składniki nazistowskiego triumfu i czego było potrzeba, by ze sobą współgrały: zmieszaj ze sobą wojnę i kryzys, gotuj w burzliwej atmosferze politycznej przez kilka lat, podawaj na gorąco” – Mark Mazower, „The New York Times Book Review”

„Dlaczego, pyta pan Evans, Niemcy przerodziły się w Trzecią Rzeszę? Jego odpowiedzią jest znakomite, pełne rozmachu dzieło historyczne (…). Opanował ogrom wiedzy na temat polityki, gospodarki, ideologii i kultury weimarskich Niemiec (…) a co ważniejsze, przekuł całą tę wiedzę w przejrzystą, wciągającą, spektakularną i przystępną książkę” – Adam Kirsch, „The New York Sun”

„Mistrzowska i niezwykle pouczająca interpretacja tematu, która sprawia, że z niecierpliwością wyczekuje się kolejnych tomów” – Roger Morgan, „The Times Literary Supplement”

O Autorze:
RICHARD J. EVANS – jeden z czołowych historyków zajmujących się nowoczesną historią Niemiec. Urodził się w Londynie w 1947 roku. W latach 1989–1998 – profesor historii w Birkbeck College, University of London, od 1998 roku – profesor historii nowoczesnej na Cambridge University. W 1994 roku został wyróżniony Hamburskim Medalem Sztuki i Nauki za kulturalne zasługi wobec miasta, a w roku 2000 był głównym biegłym w procesie o zniesławienie Davida Irvinga. Wśród jego książek znajdują się takie bestsellery jak „The Feminist Movement in Germany, 1894-1933”; „Death in Hamburg” (laureatka Wolfson Literary Award for History), „In Hitler’s Shadow Rituals of Retribution” (laureatka Fraenkel Prize in Contemporary History), „In Defence of History” (książka przetłumaczona do tej pory na osiem języków), „Telling Lies About Adolf Hitler” oraz „Nadejście Trzeciej Rzeszy” (nominowana do Los Angeles Times Book Prize).

Nadejście Trzeciej Rzeszy od Richard J. Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć