ebook Trzecia Rzesza u władzy
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 4050)

Trzecia Rzesza u władzy
ebook: epub (ipad), mobi (kindle), pdf

E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
21.90 zł
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
43.99 zł Lub 39.59 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
76.00 zł Lub 68.40 zł
38.24 zł
39.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (12)
Inne proponowane

`Na długo pozostanie wyczerpującym anglojęzycznym opracowaniem (...) trzymająca w napięciu i skrupulatna (...). Bez wyjątku wiarygodna, nierzadko autorytatywna synteza ogromu badań naukowych, zręczna mieszanka narracji i interpretacji - książka Evansa jest imponującym osiągnięciem`.
- Benjamin Schwarz, The Atlantic Monthly
`Znakomita`.
- Richard Cohen, The Washington Post
`Nadejście Trzeciej Rzeszy Richarda Evansa przedstawia najbardziej wyrazisty i trzymający w napięciu opis życia w Niemczech przed oraz w trakcie narodzin nazizmu, jaki czytałem`.
- A. S. Byatt, The Times Literary Supplement
`Nadejście Trzeciej Rzeszy Richarda J. Evansa jest fantastyczną syntezą - zawierającą masę wiedzy i wiarygodną (...) żywą (...). Evans pokazuje jak gromadzono składniki nazistowskiego triumfu i czego było potrzeba, by ze sobą współgrały: zmieszaj ze sobą wojnę i kryzys, gotuj w burzliwej atmosferze politycznej przez kilka lat, podawaj na gorąco`.
- Mark Mazower, The New York Times Book Review
`Dlaczego, pyta pan Evans, Niemcy przerodziły się w Trzecią Rzeszę` Jego odpowiedzią jest znakomite, pełne rozmachu dzieło historyczne (...). Opanował ogrom wiedzy na temat polityki, gospodarki, ideologii i kultury weimarskich Niemiec (...) a co ważniejsze, przekuł całą tę wiedzę w przejrzystą, wciągającą, spektakularną i przystępną książkę`.
- Adam Kirsch, The New York Sun
`Mistrzowska i niezwykle pouczająca interpretacja tematu, która sprawia, że z niecierpliwością wyczekuje się kolejnych tomów`.
- Roger Morgan, The Times Literary Supplement
`Należy podkreślić, że czytelnik o szerokich zainteresowaniach będzie w pełni zadowolony (...). Książkę czyta się jednym tchem, obejmuje wszelkie istotne zagadnienia - społeczne i kulturalne - i z powodzeniem oddaje głos ludziom, którzy przeżyli opisywane w niej wydarzenia`.
- Roger K. Miller, The Denver Post
`Zapierająca dech (...). Evans rozszerza historyczną perspektywę i w sposób wolny od mitów ukazuje jak chorobliwie żyzne były lata poprzedzające II wojnę światową, by spełnić rolę wylęgarni Hitlera`.
- Publishers Weekly (recenzja główna)
`Doskonała synteza historii Niemiec wyliczająca i wyjaśniająca społeczne, polityczne i kulturowe trendy, które umożliwiły nadejście nazizmu (...). Bezkonkurencyjne opracowanie (...) o ogromnej wartości dla szerokiego grona czytelników - ciekawe również dla specjalistów - pragnących zrozumieć, jak wyglądały korzenie reżimu nazistowskiego`.
- Kirkus Reviews (recenzja główna)
`Evans prezentuje pełen erudycji, fascynujący, a czasami boleśnie poruszający obraz społeczeństwa powoli pochłanianego przez koszmar i zło`.
- Timothy Giannuzzi, Calgary Herlad
`Z jednej strony kończąc tę książkę pragniemy już kolejnego odcinka nazistowskiej sagi, a jednak nadal prześladują nas pytania, które Evans stawia, i z którymi tak mistrzowsko się zmaga`.
- Abraham Brumberg, The Nation

Trzecia Rzesza u władzy od Richard J. Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć