ebook Wojna Trzeciej Rzeszy
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 3361)

Wojna Trzeciej Rzeszy
ebook: epub (ipad), mobi (kindle), pdf

E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
21.90 zł
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
43.99 zł Lub 39.59 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
38.24 zł
39.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Ostatni tom oklaskiwanej trylogii Richarda J. Evansa o narodzinach, rozkwicie i upadku nazistowskiego państwa. Wojna Trzeciej Rzeszy opisuje jak Niemcy ruszyły z impetem ku własnej zagładzie, niszcząc po drodze cały kontynent.
Wszyscy wiemy, jak kończy się ta historia ale Richard Evans wieńczy ją po mistrzowsku. 

`wspaniała.`- Peter Preston, Observer

`Mrożąca krew w żyłach, kapitalna lektura.`- Dominic Sandbrook, Sunday Telegraph (Książka Roku)

`Niełatwo oddać sprawiedliwość ludzkiemu i naukowemu zasięgowi Wojny Trzeciej Rzeszy () znakomita () mistrzowska narracja historyczna i zarazem najbardziej wszechstronne opracowanie dziejów nazistowskich Niemiec.`- Nicholas Stargardt, The Times Literary Suplement

`Daje czytelnikom przekonujące odpowiedzi na od tak dawna zadawane pytania, które to będą zadawane nadal, dotyczące tych niezrozumiałych, brutalnych reżimów.`- Mark Mazower, Guardian

Richard J. Evans jest jednym z czołowych historyków zajmujących się nowoczesną historią Niemiec. Urodził się w Londynie w 1947 roku. Od 1989 do 1998 r. był profesorem historii w Birkbeck College, University of London. Od 1998 r. był profesorem historii nowoczesnej na Cambridge University. W 1994 r. został wyróżniony Hamburskim Medalem Sztuki i Nauki za kulturalne zasługi wobec miasta, a w roku 2000 był głównym biegłym w procesie o zniesławienie Davida Irvinga. Wśród jego książek znajdują się The Feminist Movement in Germany, 1894-1933; Death in Hamburg (laureatka Wolfson Literary Award for History), In Hitler's Shadow Rituals of Retribution (laureatka Fraenkel Prize in Contemporary History), In Defence of History (książka przetłumaczona do tej pory na osiem języków), Telling Lies About Adolf Hitler oraz Nadejście Trzeciej Rzeszy (nominowana do Los Angeles Times Book Prize).

Wojna Trzeciej Rzeszy od Richard J. Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć