ebook Chłopcy z ferajny - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Chłopcy z ferajny - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 33.38
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.38 zł Lub 30.04 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
33.48 zł
Inne proponowane

Historia Henry’ego Hilla, który po latach spędzonych w strukturach mafii, zdradził i wydał swoich przyjaciół, zyskując status świadka koronnego w procesie sądowym. Kanwa obsypanego nagrodami filmowego arcydzieła Martina Scorsese noszącego ten sam tytuł.

„Chłopcy z ferajny” to ociekające autentyzmem i akcją, blisko trzy dekady życia Henry'ego. Żywa, reportażowa narracja, dbałość o szczegóły, a także wypowiedzi prawdziwych bohaterów sprawiają, że książka Pileggiego mocno kontrastuje z epickim stylem i romantycznym wizerunkiem mafii, znanym choćby z klasycznych powieści Mario Puzo. W „Chłopcach z ferajny” mamy do czynienia z prostą, surową relacją. Bohaterowie pokazani są bez literackiego liftingu; są emocjonalnie niestabilni, moralnie wyjałowieni, żyją w nieustannym pędzie, na skraju, uzależnieni od narkotyków, pieniędzy, przestępstw i łatwego, barwnego życia.
Jeśli nie znacie Państwo historii Henry’ego Hilla, można Wam pozazdrościć wrażeń, które wciąż są przed Wami. Z kolei miłośników filmu czeka odkrycie niepodjętych przez Martina Scorsese wątków.

Chłopcy z ferajny - audiobook od Nicholas Pileggi możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć