ebook Smocza Straż
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 4253)

Smocza Straż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 22.81
wciąż za drogo?
20.99 zł Lub 18.89 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
20.99 zł
23.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

„Baśniobór” powraca! Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla, Kendra i Seth Sorensenowie, znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze – z najmniej spodziewanej strony...

Smoki, którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach, chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?
Dołącz do świata Baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensenów.

Smocza Straż od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nielubienie kogoś to prawie tak wielkie zobowiązanie jak miłość, ale nie niesie ze sobą tych samych korzyści.
O cyklu Baśniobór słyszałam już wiele, ale jakoś nie było okazji i w sumie czasu, aby po nią sięgnąć. Jednak kiedy trafiła w moje ręce kontynuacja, czyli Smocza straż Brandona Mulla, to nie wahałam się ani chwili tylko niemal od razu zaczęłam czytać. I jak?

[...]

Lekko napisana, dobrze przetłumaczona (Rafał Lisowski), a do tego bardzo ładnie wydana. Brandon Mull pozytywnie zaskoczył mnie Smoczą strażą, którą przeczytałam z ogromną przyjemnością. Nie dziwi mnie fakt, że cykl Baśniobór jest popularny wśród młodych czytelników. Sama dałam się zaczarować i będę czekać na kolejną część przygód rezolutnego i odważnego rodzeństwa. Książkę można już czytać od 9-10 roku życia.

Na pełną recenzję zapraszam na mojego bloga KLIK

Ocena: 6/6
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka trzyma poziom wszystkich części Baśnioboru - bardzo przyjemnie się czyta, nawet gdy już dawno nie jest się dzieckiem! ;)

  • Awatar

    Nigdy nie czytałem tak dobrej książki!

Warto zerknąć