Smocza Straż
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 4253)

Smocza Straż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.00
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
-46% 14.00 zł Lub 12.60 zł
25.19 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
18.90 zł
21.83 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
20.63 zł
23.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Baśniobór” powraca! Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla, Kendra i Seth Sorensenowie, znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze – z najmniej spodziewanej strony...

Smoki, którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach, chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?
Dołącz do świata Baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensenów.

Smocza Straż od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nielubienie kogoś to prawie tak wielkie zobowiązanie jak miłość, ale nie niesie ze sobą tych samych korzyści.
O cyklu Baśniobór słyszałam już wiele, ale jakoś nie było okazji i w sumie czasu, aby po nią sięgnąć. Jednak kiedy trafiła w moje ręce kontynuacja, czyli Smocza straż Brandona Mulla, to nie wahałam się ani chwili tylko niemal od razu zaczęłam czytać. I jak?

[...]

Lekko napisana, dobrze przetłumaczona (Rafał Lisowski), a do tego bardzo ładnie wydana. Brandon Mull pozytywnie zaskoczył mnie Smoczą strażą, którą przeczytałam z ogromną przyjemnością. Nie dziwi mnie fakt, że cykl Baśniobór jest popularny wśród młodych czytelników. Sama dałam się zaczarować i będę czekać na kolejną część przygód rezolutnego i odważnego rodzeństwa. Książkę można już czytać od 9-10 roku życia.

Na pełną recenzję zapraszam na mojego bloga KLIK

Ocena: 6/6
czytaj więcej
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka trzyma poziom wszystkich części Baśnioboru - bardzo przyjemnie się czyta, nawet gdy już dawno nie jest się dzieckiem! ;)

  • Awatar

    Nigdy nie czytałem tak dobrej książki!

Warto zerknąć