Szantaż emocjonalny. Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.05 / 5.00
liczba ocen: 1667
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
-21% 27.56 zł
29.67 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
27.61 zł
27.63 zł
31.41 zł
31.41 zł
31.50 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł
Opis:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA!

Większość emocjonalnych szantażystów to nie potwory. Jak zobaczymy, rzadko kierują nimi złe intencje, ale raczej – ich własne demony. Susan Forward

Dlaczego niektórzy ludzie potrafią przytłoczyć nas emocjonalnie, sprawiając, że czujemy się jak ofiary? Dlaczego nie potrafimy się przed tym obronić? Dlaczego nigdy nie przedstawiamy swojego punktu widzenia? Dlaczego czujemy się zdezorientowani i bezsilni? Dlatego że stoi za tym sprytny szantaż emocjonalny, któremu ulegamy częściej, niż nam się wydaje.

Autorki książki, Susan Forward i Donna Frazier, przedstawiają typowe zachowania szantażystów emocjonalnych, a także stosowane przez nich metody wywierania wpływu i skutki ulegania tej manipulacji. Proponują skuteczne strategie obrony przed uwikłaniem w emocjonalną zależność. Taka zależność to pułapka, w którą łatwo wpaść, ale z której dużo trudniej się uwolnić.

Szantażysta doskonale wie, czego chce. Zręcznie manipuluje tak, aby zawsze postawić na swoim. Akceptuje nas wyłącznie wtedy, gdy na wszystko się zgadzamy, a kiedy nie chcemy ulec – odrzuca, grozi, karze, odwołuje się do poczucia obowiązku i wzbudza poczucie winy.

Szantaż emocjonalny. Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem od Susan Forward, Donna Frazier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć