ebook Fairy Tales. Baśnie Hansa Christiana Andersena w wersji do nauki angielskiego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Fairy Tales. Baśnie Hansa Christiana Andersena w wersji do nauki angielskiego - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.03
Audiobook - najniższa cena: 20.17
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.17 zł Lub 18.15 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
20.17 zł
20.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Lubisz dobre opowieści i jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Poczuj świąteczny klimat dzięki opowieściom wybranym spośród wielu pięknych baśni znanych już od pokoleń na całym świecie. Przypomnij sobie historię Choinki, która tak bardzo pragnęła jedynie urosnąć, że nie potrafiła cieszyć się chwilą obecną. Wsiądź do sań Królowej śniegu razem z Gerdą i Kajem albo obejrzyj Nowe szaty cesarza. Przypomnij sobie smutny wieczór wigilijny Dziewczynki z zapałkami i zabawną Księżniczkę na ziarnku grochu.
Mimo że oryginał baśni ukazał się po duńsku, uznaliśmy, że warto zaproponować je w wersji angielskiej: zarówno sposób narracji, jak i słownictwo oraz struktura zdań nadają się idealnie do nauczania. Podobno Andersen powiedział, że baśnie są jak pudełka: dzieci oglądają opakowanie, a dorośli zaglądają do wnętrza.
Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Fairy Tales. Baśnie Hansa Christiana Andersena w wersji do nauki angielskiego - audiobook od Hans Christian Andersen, Marta Fihel, Grzegorz Komerski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć