Turbulencja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.89 / 5.00
liczba ocen: 1128
cena polecana: 20.90
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
20.90 zł
23.92 zł
24.51 zł
25.02 zł
25.42 zł
Pozostałe księgarnie
19.89 zł
23.92 zł
25.06 zł
26.91 zł
26.91 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:
Polski debiut bestsellerowej Whitney G.! Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu, a wraz z nim więcej niż szalona miłość. „Jeśli podoba Ci się typ zarozumiałego samca alfa, to pora, żebyś weszła na pokład tej powieści najwyższych lotów!” – Britanny Says Book Blog
 

Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje wyjątkowo aroganckiego, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za ręce.
Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań. Zaczyna się szalona podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian.
W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre?
To oni.
To pokręcona miłość.
To turbulencja.

„Turbulencja to epickie love story, mówiące o tym, co może wydarzyć się, kiedy oddamy losowi kontrolę. To ten rodzaj książki, który bezpowrotnie wciąga cię od początku!” – White Hot Reads, blog literacki

Recenzje blogerów
Ach co to jest za książka…..

Absolutnie pomijam niezrównaną ilość scen erotycznych i przyznaję, że autorka ma niesamowitą wyobraźnie pod tym względem. Czyta się wręcz z wypiekami na twarzy, a może to starość już przez mnie przemawia. Mimo tego zainteresowały mnie bardzo losy bohaterów, grzecznej i miłej dziewczyny z niegrzecznym mężczyzną. Z każdą kolejną stroną, byłam ciekawa jak wybrną z tej niezobowiązującej znajomości, gdzie z założenia spotykali się tylko i wyłącznie w wiadomym celu.

Gillian to młoda kobieta goniąca za swoimi marzeniami, a nie marzeniami swojej rodziny. Wie doskonale co chce osiągnąć, stąpa twardo po ziemi. Po rozstaniu z narzeczonym, który PRAWIE ją kocha, za namową swojej współlokatorki, wybrała się na tajemniczą imprezę. I poznała tam Jake’a. A Jake to facet po przejściach rodzinnych, który zamknął się w sobie i nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Na pierwszy rzut oka to, przepraszam za określenie, dupek i cham. Zadufany w sobie najlepszy i najmłodszy pilot. Kobiety są dla niego tylko kolejnym numerem telefonu, w kolejnym mieście na świecie, w którym aktualnie przebywa. Oczywiście tylko do momentu pojawienia się Gillian. Choć propozycja dziwnego układu wychodzi od niego, dziwię się że nie dostał w twarz i co jeszcze bardziej mnie dziwi – Gillian się zgodziła. A co z tego wyniknie, musicie sprawdzić sami. Dodam również, tak trochę na zachętę że fascynująca otoczka tajemnicy przysłaniająca przeszłość obojga bohaterów, dodaje kolorów całej historii. Chociaż w samym zakończeniu czegoś mi zabrakło, i szczerze mówiąc to nie wiem czego, czyta się z przyjemnością i baaardzo szybko.

Cóż mogę powiedzieć, polecam!

Ocena: 5/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć