ebook Womanizer
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 8733)

Womanizer
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.52
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
26.90 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
20.18 zł
21.52 zł
22.33 zł
22.85 zł
22.87 zł
24.50 zł
26.90 zł
26.90 zł
Inne proponowane

Ostatni tom cyklu „Manwhore”. Kiedy brat młodej i ambitnej Olivii załatwia jej staż w firmie swojego najlepszego przyjaciela, dziewczyna jest zachwycona. Sprawy się jednak komplikują, gdy Olivia poznaje swojego szefa...

Callan Carmichael jest zabójczo przystojnym mężczyzną, który nie ma czasu na związki. Dla niego liczą się tylko firma i przygody na jedną noc. Śliczna stażystka od razu wpada mu w oko. Wie, że Olivia jest siostrą jego najlepszego kumpla, ale nie może się powstrzymać, aby jej nie poderwać.
Choć wiedzą, że powinni zachować dystans, dzikie instynkty wygrywają. Zawierają układ, o którym nikt nie może się dowiedzieć. Gdy zaczyna im bardziej na sobie zależeć, brudny sekret okazuje się być coraz trudniejszy do utrzymania w tajemnicy przed pozostałymi pracownikami firmy, a w szczególności przed bratem Olivii.

„Katy Evans znowu przeszła samą siebie. Ta niedająca się odłożyć książka jest nieskrępowaną przyjemnością. To wyraz czystej perfekcji!” – Karen McVino z literackiego bloga Bookalicious Babes Blog

„Ta książka jest bardzo gorrrąca. Tak super-hot-gorąca! Najgorętsza, jaką do tej pory Katy napisała. Sceny, od których kartki aż iskrzą, zdają się nie mieć końca. To tak rozogniona powieść, że musiałam się wachlować podczas czytania” – Angie’s Dreamy Reads, blog literacki

Womanizer od Katy Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mówi się, że zamożny jest dopiero człowiek, który ma coś, czego nie kupi za pieniądze.
Każda książka Katy Evans wydaje się być dla mnie lepsza niż poprzednia i w sumie nie mogę się temu dziwić. To są idealne książki dla kobiet. W kolejnym już tomie z cyklu Manwhore nie możemy narzekać na nudę.

Schemat w tej książce jest do przewidzenia, skoro dziewczyna mówi, że nie interesuje ją zakochiwanie się, to znaczy jedno – na mur i beton zakocha się w Callanie, ale mnie to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie – liczyłam na to. Oczywiście można się przyczepić do kilku wątków, ale po co? W sumie z drugiej strony i tak mogło być, że na przykład siostra Tahoe nie znała najlepszego przyjaciela swojego brata. Takie rzeczy się zdarzają, choć oczywiście lepiej by to wyglądało, gdyby bohaterka choć kilka razy usłyszała samo imię. Niemniej jednak nie umiem umniejszyć tej części niczego, ponieważ uwielbiam cały cykl i świetnie się przy nim bawiłam. Jest w nim dokładnie wszystko, czego oczekujemy od tego typu powieści. Ponadto styl, jakim pisze pani Evans jest lekki i przyjemny w odbiorze, więc książkę czyta się naprawdę szybko.

W sumie właśnie tego oczekujemy od romansów i taki właśnie jest Womanizer. Lekki, uroczy, spokojny, ale nie za wolny... uroczy i pełen emocji. Fani cyklu oraz autorki powinni być zadowoleni. Po raz kolejny mamy szansę uczestniczyć w życiu bohaterów, których już doskonale znamy. Szukacie gorącego romansu na sobotni wieczór. Dajcie szansę książce Katy Evans, myślę, że was nie zawiedzie. Ta autorka przede wszystkim wie, jak pisać i jak porwać swoich czytelników by ich nie zawieść.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć