ebook Nieznane więzi natury
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 112)

Nieznane więzi natury
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.99
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
20.99 zł
Inne proponowane

Jeśli spotkałeś się z opinią, że korniki to pasożyty niszczące zdrowy las, a wilki to tylko niebezpieczne drapieżniki, które wymagają odstrzału, to sprawdź, jakie są fakty. W swojej kolejnej książce Peter Wohlleben ujawnia niewidoczne dla zwykłych obserwatorów więzi między wszystkimi stworzeniami – od niepozornych bakterii po dumne dęby i buki. Pokazuje nam, jak ich wzajemne relacje trzymają w ryzach cały bogaty ekosystem, dzięki czemu pozostaje on w równowadze. Uświadamia, że o środowisko musi dbać nie tylko „leśna policja”. Przyszłość błękitnej planety zależy również od tego, jaką rolę w tym procesie odegrają ludzie.

Nieznane więzi natury od Peter Wohlleben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cudowna opowieść o świecie zwierząt. O większości informacji zawartych w tej książce wcześniej w ogóle nie wiedziałam. Napisana w świetny sposób - podobnie jak "Sekretne życie drzew". Pokazała świat zwierząt od zupełnie innej strony.

Warto zerknąć