ebook Wprowadzenie do zarządzania finansami przedsiębiorstw
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 258

Wprowadzenie do zarządzania finansami przedsiębiorstw
ebook: pdf

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 31.98
wciąż za drogo?
39.00 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
31.98 zł Lub 28.78 zł
39.00 zł
33.15 zł
33.53 zł
35.10 zł
39.00 zł
Inne proponowane

Autor podręcznika prezentuje podstawowe zagadnienia z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa i mechanizmy ich funkcjonowania. W licznych przykładach w bardzo przystępny sposób wyjaśnia oraz porządkuje kategorie i narzędzia zarządzania finansami, a także możliwości i ograniczenia ich stosowania. Podkreśla zwłaszcza wpływ decyzji podejmowanych przez pracowników pionów, zarówno operacyjnych (niefinansowych), jak i finansowych, na wyniki uzyskiwane przez przedsiębiorstwo.
Po przeczytaniu książki Czytelnik pozna:

  • podstawy finansów,
  • metody szacowania przepływów pieniężnych,
  • różnice między finansami a rachunkowością,
  • główne mechanizmy finansowe w firmie.

Niniejszy podręcznik przygotowany został z myślą o studentach pierwszego stopnia studiów wyższych, uczestników szkoleń z cyklu „Finanse dla niefinansistów” oraz osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie finansów przedsiębiorstw. W połączeniu z Leksykonem zarządzania finansami Wydawnictwa C.H. Beck, książka ta stanowi źródło wiedzy umożliwiające opanowanie podstaw finansów przedsiębiorstwa, nawet przez Czytelników, którzy wcześniej nie mieli styczności z naukami ekonomicznymi.

Wprowadzenie do zarządzania finansami przedsiębiorstw od Grzegorz Michalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć