ebook Zanim wybuchnie świat
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 7039)

Zanim wybuchnie świat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 28.34
wciąż za drogo?
30.40 złpremium: 18.24 zł Lub 18.24 zł
28.34 zł Lub 25.51 zł
30.41 zł Lub 27.37 zł
32.00 zł
28.54 zł
32.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Tuż po tym, jak w tajemniczy sposób ginie agent CIA, ujawnia się jego główna informatorka z budzącym osłupienie i grozę wyznaniem. Jest tylko jeden problem – nikt nie wie, czy można jej zaufać.
Ale kiedy rusza śmiercionośna lawina – sześciu studentów z zagranicy przepada bez śladu, dwóch pasażerów linii lotniczych zamienia się miejscami, a uchodźca ubiegający się o azyl polityczny zostaje aresztowany – trzeba zacząć działać.
Ponieważ Stany Zjednoczone stają w obliczu nieuchronnego ataku o druzgocącej sile, nowy prezydent musi się zwrócić do Scota Harvatha, tajnego agenta sekcji antyterrorystycznej, o pomoc w przeprowadzeniu dwóch najniebezpieczniejszych operacji w historii Ameryki.
Opatrzone kryptonimami „Złoty pył” i „Kos” są utrzymane w najgłębszej tajemnicy, a ujawnienie którejkolwiek z nich jest równoznaczne z wybuchem wojny.
„Ci, którzy zatęsknili za wyczynami Jacka Bauera z serialu 24 godziny, znajdą jego książkowe wcielenie w postaci Harvatha”. USA Today
„Przypomina najlepsze z przygód Jamesa Bonda”. Providence Journal

Zanim wybuchnie świat od Brad Thor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć