ebook Trening EST. Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 56

Trening EST. Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 56.98
wciąż za drogo?
71.61 złpremium: 46.20 zł Lub 46.20 zł
56.98 zł
61.60 zł Lub 55.44 zł
77.00 zł Lub 69.30 zł
61.12 zł
61.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób. Uwaga: w jego ramach nikt nie będzie Cię uczył, jak osiągnąć sukces albo w jaki sposób ulepszyć swoje życie. Fenomen polega na tym, że dzięki EST samodzielnie do tego dojdziesz!

„Trening EST” to unikatowe doznanie, jakiego nie sposób porównać z żadnym innym znanym Ci ze szkolenia czy treningu rozwoju osobistego. Tym razem nikt nie będzie Cię chwalił ani motywował. Nikt nie będzie Ci mówił, jaki jesteś wspaniały i jak szybko osiągniesz sukces…
Zamiast tego zostaniesz uświadomiony, jak jest naprawdę. „EST” pozbawi Cię wszystkich złudnych wyobrażeń:
– o tym, kim jesteś, a kim nie jesteś i nigdy nie będziesz;
– o tym, ile jesteś wart i co naprawdę potrafisz;
– o tym, co możesz osiągnąć;
– o tym, co jest możliwe, a co nie.
W trakcie tego treningu nikt nie będzie uczył Cię, jak masz osiągnąć sukces albo w jaki sposób możesz ulepszyć swoje życie. Fenomen polega na tym, że dzięki EST samodzielnie do tego dojdziesz.
Trening jest po to, by nauczyć Cię bycia odpowiedzialnym za swoje czyny. Od teraz nie ma dla Ciebie wymówki ani usprawiedliwienia. Jeśli Ty czegoś nie zrobisz – nikt inny – żaden trener, żadna książka, żadne szkolenie nie zrobi tego za Ciebie.
Trening EST to jedyny sposób, aby doświadczyć tej prawdy na własnej skórze i zrozumieć ją raz na zawsze. Istnieje tylko to, co JEST. Twoje wyobrażenia, interpretacje, domysły czy utrwalone stereotypy – tak naprawdę nigdy nie istniały poza Twoją głową – więc w niczym Ci nie mogą pomóc.
UWAGA! Z „Treningu EST” korzystać mogą wyłącznie osoby dorosłe. 
Doświadczenie EST może poważnie nadwerężyć lub całkowicie zmiażdżyć Twój aktualny system przekonań. Decydując się na podjęcie „Treningu EST”, robisz to na własne ryzyko!

Trening EST. Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - audiobook od Luke Rhinehart możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć