ebook Wróżebna machina
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 14894) Ilość stron (szacowana): 415

Wróżebna machina
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.04
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-45% 17.04 zł
23.31 zł
24.91 zł
25.42 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów: Richarda Cyphera, Kahlan Amnell, czarodzieja Zedda i innych.

 

Richard i Kahlan przypadkiem odkrywają tajemniczą machinę, która przez tysiące lat spoczywała pod Pałacem Ludu. Okazuje się, że wypisuje ona złowrogie proroctwa, które w przewrotny sposób się spełniają. Giną ludzie, niektórzy zabijają swoich bliskich lub popełniają samobójstwa, chcąc uniknąć straszliwej przyszłości, jaka im się objawiła. Wreszcie machina wyrzuca przepowiednię dotyczącą Kahlan i Richarda, zapowiada grozę i koszmar, którym nikt nie będzie w stanie zapobiec.

Co się kryje za wróżebną machiną i jej przerażającymi proroctwami? Czy można się przeciwstawić tej potężnej, mrocznej sile?

 

„Ścierające się przeciwstawne moce, zdrada, napięcie i złowrogie intrygi – wszystko to znajdziecie w najnowszej powieści mistrza fantasy Terry’ego Goodkinda”.

„Publishers Weekly”

 

Wróżebna machina od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Terry Goodkind usiłuje kontynuować opowieść o losach Richarda i Kahlan, ale jak dla mnie, powinien zakończyć cykl na 'Spowiedniczce'. 'Wróżebna machina' zdecydowanie obniża loty - charakteryzuje się przede wszystkim bardzo krótkimi (za krótkimi?) rozdziałami i słabym rozbudowaniem wątków (właściwie wszystko toczy się wokół wątku głównego). Przeczytałem tę część, przeczytam pewnie i kolejne (podobno autor ma w planach takowe), ale już głównie z przyzwyczajenia i przywiązania do bohaterów, niż faktycznej przyjemności.

Warto zerknąć