Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 0.00 / 5.00
liczba ocen e-booka: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.90 złpremium: 10.74 zł
14.77 zł
14.97 zł
17.90 zł
17.90 zł
Pozostałe księgarnie
16.11 zł
Opis:

Pierwszy tom drugiej odsłony serii przygód Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn! Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze! Na ekipę czekają same atrakcje – plaża, woda i mnóstwo swobody. Do tego odbywają się urodziny Emi i każdy przygotowuje dla niej niespodziankę!

Emi najbardziej marzy o własnym psie! Niestety, otrzymuje tylko wielką maskotkę, a do tego w Tajnym Klubie wybucha spór o to, jaki pupil jest lepszy – pies czy kot? Ale podczas wycieczki rowerowej Tajny Klub znajduje pieska rasy cavalier king charles spaniel – ulubionej rasy Emi. Dziewczynka uważa, że to znak od losu i zajmuje się zgubą najlepiej jak potrafi. Niestety, psiak jest smutny i osowiały, najwyraźniej za kimś bardzo tęskni. Jasne się staje, że piesek musi wrócić do swego właściciela. Dzieciaki muszą jak najszybciej go odnaleźć...

W pierwszej serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” ukazały się: „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, „Kółko hiszpańskiego”, „Na scenie”, „Akcje w wakacje”, „Źrebaki i rumaki”, „Śnieżny patrol”, „Poszukiwacze przygód”, „List w butelce”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć