ebook Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.90
Audiobook - najniższa cena: 15.22
wciąż za drogo?
15.22 zł Lub 13.70 zł
17.90 zł
17.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom drugiej odsłony serii przygód Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn! Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze! Na ekipę czekają same atrakcje – plaża, woda i mnóstwo swobody. Do tego odbywają się urodziny Emi i każdy przygotowuje dla niej niespodziankę!

Emi najbardziej marzy o własnym psie! Niestety, otrzymuje tylko wielką maskotkę, a do tego w Tajnym Klubie wybucha spór o to, jaki pupil jest lepszy – pies czy kot? Ale podczas wycieczki rowerowej Tajny Klub znajduje pieska rasy cavalier king charles spaniel – ulubionej rasy Emi. Dziewczynka uważa, że to znak od losu i zajmuje się zgubą najlepiej jak potrafi. Niestety, psiak jest smutny i osowiały, najwyraźniej za kimś bardzo tęskni. Jasne się staje, że piesek musi wrócić do swego właściciela. Dzieciaki muszą jak najszybciej go odnaleźć...

W pierwszej serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” ukazały się: „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, „Kółko hiszpańskiego”, „Na scenie”, „Akcje w wakacje”, „Źrebaki i rumaki”, „Śnieżny patrol”, „Poszukiwacze przygód”, „List w butelce”

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? od Agnieszka Mielech możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć