ebook Playing The Millionaire
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 909)

Playing The Millionaire
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
23.66 złpremium: 15.26 zł Lub 15.26 zł
20.90 zł Lub 18.81 zł
25.44 zł
29.80 zł Lub 26.82 zł
21.40 zł
22.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

„Miałam w życiu sześć zasad:
1. Znaj swoją wartość.
2. Słuchaj i nigdy nie wyglądaj na znudzoną.
3. Nigdy nie odkrywaj prawdziwej siebie.
4. Nigdy nie zostawaj w jednym miejscu zbyt długo.
5. Znikaj tak dyskretnie, jak się zjawiłaś.
6. Nigdy się nie zakochuj.
Uwodziłam mężczyzn, kusiłam, byłam kobietą, której pożądali. Bogaci faceci nigdy nie powinni mi ufać, ale ufali. Głupio z ich strony. Wszystko szło dobrze i robiłam to, co miałam robić, dopóki nie zadarłam z niewłaściwym milionerem… Nazywam się Kate Harper i to jest moja historia...”

„Byłem prezesem Quinn Hotel, jednej z największych na świecie sieci hoteli. Kate Harper poznałem w samolocie. Była fascynująca, od pierwszej chwili nie mogłem oderwać od niej wzroku. Tyle że wcale nie była tą kobietą, za którą się podawała. Po rozstaniu na lotnisku odkryłem, co zrobiła. Nie spodziewałem się, że jeszcze kiedyś ją zobaczę, ale stało się inaczej. Tym razem nie zamierzałem pozwolić jej odejść, zanim nie spłaci swojego długu... Nazywam się Gabriel Quinn i to jest moja historia”.

Playing The Millionaire od Sandi Lynn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłość to rzadki dar, kiedy trafi do twoich rąk, musisz ją trzymać tak mocno, jak potrafisz. Bo jeśli ci się wyślizgnie, do końca życia będziesz tego żałować.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć