ebook Sexy Bastard: Cash
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 1164) Ilość stron (szacowana): 328

Sexy Bastard: Cash
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.74
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.74 zł Lub 18.67 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.74 zł
20.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Drugi tom ekscytującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej amerykańskiej pisarki Eve Jagger. Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma perfekcyjnie opanowane dwie umiejętności – serwowanie kolorowych drinków i dziki seks...

Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.
Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i szybko przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?
Romans, który rozpalił fantazje czytelniczek na całym świecie!

„Ciężko było ukryć przekorny uśmieszek, kiedy czytałam tę książkę” – Books Wine and Lots of Time, blog literacki

„Doskonale przemyślana i naprawdę seksowna książka. Jagger spowodowała, że kolejny «Sexy Bastard» skradł moje serce” – Obsessed With Myshelf, blog literacki

O autorce:
EVE JAGGER – autorka „USA Today” i twórczyni serii „Sexy Bastard”. Uwielbia kreować skomplikowane emocjonalnie postaci zadziornych kobiet i seksownych samców alfa. Seria „Sexy Bastard” doskonale wpisuje się w ten schemat.

Sexy Bastard: Cash od Eve Jagger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Potrzeba to nie miłość i nieważne, co z nią zrobisz, nigdy się miłością nie stanie.
Potrzeba to nie miłość i nieważne, co z nią zrobisz, nigdy się miłością nie stanie.
To właśnie różnica między potrzebą a kochaniem. Coś, czego potrzebujesz, możesz łatwo zastąpić czymś, co zaspokaja cię w ten sam sposób, jednak miłości nie da się zastąpić czymś innym. Miłość to coś, o co walczysz.
Tak, jak zakochałam się w postaci Rydera z pierwszego tomu serii Sexy Bastard, tak główny bohater drugiej części okazał się takim trochę ciepłym plackiem. Ale wszystko po kolei.

Cash Gardner jest znany z tego, że zalicza masę panienek w swoim mieszkaniu nad barem. Jest barmanem w Altitude, więc podrywanie przychodzi mu z niezwykłą łatwością. Kiedy po raz pierwszy widzi Savannah wie już, że chce ją zdobyć, jednak kobieta różni się od pozostałych. Jest niedostępna i nie interesują jej przygody na jedną noc.

Główny bohater jest kolejnym ciachem, o którym marzy skrycie każda kobieta, choć moim zdaniem w porównaniu z Ryderem jest ciepłą kluską. No, okej może nie powinnam tak pisać, ale poprzedni bohater wydał mi się bardziej interesujący i zauroczył mnie zdecydowanie bardziej.

Relacja między Cashem a Savannah jest specyficzna, chociaż wydaje się chwilami bardzo schematyczna. Kobieta jest tą niedostępną i skutecznie gasi swojego adoratora, ale ten się nie poddaje i ciągle próbuje ją zdobyć. Dla niektórych czytelniczek może wydać się to naprawdę romantyczne i fascynujące (tak, jak dla mnie), ale dla innych to ciągłe zbywanie zalotów Casha może stać się męczące i porzucą książkę w połowie.

Savannah jest typem bohaterki, który ja zawsze podziwiam i lubię. Twardo stąpa po ziemi i trzyma głowę na karku. Mimo tego, że chwilami bywa poważna (lub też: sztywna), potrafi się bawić, a to jest naprawdę dobra cecha. Szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej podobały mi się rozdziały, gdzie narratorką była właśnie ta bohaterka, prawdopodobnie dlatego, że to kobieta i łatwiej było mi się wczuć w akcję z jej perspektywy.

Autorka po raz kolejny pokazała, jak bardzo lubi bawić się uczuciami swoich czytelniczek. Kiedy myślałam, że już wszystko pójdzie gładko do samego końca, nagle następowało coś, co całkowicie zmieniało moje zdanie i już właściwie sama nie wiedziałam co może się jeszcze wydarzyć. Nadszedł moment, żeby powiedzieć, że... Eve Jagger według mnie zdecydowanie bije na głowę Colleen Hoover.

W powieściach Jagger znajdziecie wszystko od gorącego seksu, przez tajemnice z przeszłości i dramaty, aż po doskonały romans, którego nie sposób zapomnieć. Idealna lektura na zimne wieczory, aby podkręcić trochę temperaturę.

Ocena: 4+/6
©Inthefuturelondon
Wydawnictwo Kobiece wie jak przyciągnąć czytelniczki, a ich grafik tworzy okładki, obok których nie da się przejść obojętnie. Jednak Cash to nie tylko mega gorąca okładka, lecz także zaskakująco dobre wnętrze.

Cash to najlepszy przyjaciel Rydera - bohatera pierwszego tomu serii Sexy Bastard. Wraz z chłopakami inwestuje w nowe lokale, jednak najlepiej czuje się za barem. Przyrządzanie drinków jest dla niego sztuką i grą wstępną jednocześnie. Wyśmienite drinki przygotowane przez tego seksownego barmana są zapowiedzią jego innych umiejętności.

Savannah jest przyjaciółką Cassie, którą poznaliśmy w pierwszym tomie serii. Jej życie zawodowe kwitnie, kobieta osiąga kolejne sukcesy, jednak odczuwa brak męskiego towarzystwa. Postanawia więc randkować, a jej bezpiecznym miejscem staje się Altitude, a Cash Gardner i jego drinki pocieszeniem po kolejnej porażce.

Cassie ostrzegała Savannah przed Cashem. Cashowi zabroniła się zbliżać do swojej przyjaciółki.

Jednak zakazany owoc smakuje najlepiej i romans tej dwójki jest nieunikniony.

Cash to drugi tom serii, który wypadł dużo lepiej od pierwszego. Wszystko tutaj wychodzi na plus - fabuła, bohaterowie, relacja pomiędzy nimi, ich życie prywatne. Eve Jagger udowodniła, że nie pokazała jeszcze stu procent swoich możliwości. Sięgając po tę książkę, obawiałam się tego, że za historią seksownego barmana nie będzie kryło się nic więcej. Bardzo się cieszę, że to się nie sprawdziło, i że Cash to nie tylko ładne opakowanie, ale także człowiek o dobrym sercu, który nie zgubił własnego sumienia. Savannah tez nie jest taka, jak mogłoby się wydawać. Zdecydowana i nieustępliwa pani prawnik ma inne oblicza, które z czasem wychodzą na powierzchnię. Poprzez głównych bohaterów autorka pokazała jak łatwo, sami możemy utrudniać sobie życie, biorąc na siebie cudze winy. Na pierwszy rzut oka nie widać, że karzemy się za coś, co nie było naszą winą, żyjemy dobrym życiem, uśmiechamy się, jednak coś w środku mówi nam, że nie będziemy w pełni szczęśliwi, jeśli nie przerwiemy tego błędnego kola. Cash i Savannah są dla siebie przede wszystkim świetnymi przyjaciółmi, potrafią zauważyć coś, czego nie dostrzega nikt inny i pomóc sobie nawzajem w sposób najbardziej skuteczny. To właśnie w tej książce mnie najbardziej oczarowało - bohaterowie, którzy naprawdę mają do opowiedzenia swoją historię. Podoba mi się sposób, w jaki autorka rozwijała szczegóły z przeszłości bohaterów, to jak bawiła się nimi. Sceny erotyczne są bardzo zmysłowe i działające na wyobraźnię. Nie są przesycone wulgaryzmami, autorka zachowała umiar, co wyszło na plus.

Cash to książka napisana prostym i lekkim językiem, czyta się ją błyskawicznie, na raz. Świetnie sprawdzi się na chłodny wieczór z kubkiem herbaty. Gorąco polecam!

Ocena: 5/6
©My Fairy Book World
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć