Druga Fundacja - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.24 / 5.00
liczba ocen e-booka: 104692
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.85 zł
26.90 zł
34.90 złpremium: 20.94 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
Opis:

Muł postanawia odkryć położenie Drugiej Fundacji i rozprawić się ze swoim największym wrogiem... Kolejna powieść z głośnego cyklu Asimova – jednego z największych dokonań w historii literatury SF.

Po latach umacniania władzy Muł postanawia odkryć wreszcie położenie Drugiej Fundacji i rozprawić się ze swoim największym wrogiem. Generał Pritcher wpada jednak w pułapkę i wciąga w nią również mutanta. Druga Fundacja triumfuje, lecz nie na długo. O jej istnieniu dowiadują się konspiratorzy z Pierwszej Fundacji i decydują się walczyć o suwerenność. Na przeszkodzie stają im jednak nie tylko mentaliści, lecz także następca Muła – Stettin. Rozpoczyna się krwawa wojna...

O autorze:
Isaac Asimov (1920–1992) – jeden z najwybitniejszych i najpoczytniejszych autorów science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które – mimo że wydaje się wieczne – chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka sformułowana przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

 
 
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć