Belgariada
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.55 / 5.00
liczba ocen: 19
cena polecana: 47.30
Audioteka#Audioteka - 9 urodziny
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
60.00 zł
47.30 zł
48.00 zł
49.80 zł
51.00 zł
Pozostałe księgarnie
47.27 zł
48.00 zł
48.59 zł
49.80 zł
54.00 zł
55.80 zł
57.00 zł
60.00 zł
60.00 zł
Opis:

Miliony czytelników na świecie zachwyciły się magią bestsellerowego cyklu "Belgariada" Davida Eddingsa. Teraz dawni wielbiciele mogą raz jeszcze przeżyć tamten zachwyt, a niewtajemniczeni wyruszyć w niezwykłą podróż, pełną fantazji i przygód.

Wszystko zaczyna się od kradzieży Klejnotu, który od tak dawna chronił Zachód przed złym bogiem. Dopóki Klejnot przebywał w Rivie, jak stwierdzało proroctwo, tutejszy lud będzie bezpieczny od niszczącej mocy. Garion, prosty chłopak z farmy, dobrze zna legendę o Klejnocie, ale co do magii pozostaje dość sceptyczny. Aż zrządzeniem losu przekonuje się, że nie tylko legenda Klejnotu jest prawdziwa, ale że on sam musi wyruszyć z misją niebezpieczną i niezwykłą, by go odzyskać. Garion bowiem jest dzieckiem przeznaczenia, sam los prowadzi go coraz dalej od domu, nieuchronnie pchając ku dalekiemu celowi, ku przerażającej konfrontacji z najczarniejszą magią - a od wyniku starcia zależeć będzie przyszłość świata.

Cudowne…  Eddings ma wspaniały styl prawdziwego bajarza… Zadziwiająco dobrze sportretowane i złożone postacie… Więcej! Więcej! Więcej!
Anne McCaffrey

David Eddings (1931–2009) amerykański pisarz fantasy. Po ukończeniu University of Washington służył w Armii Stanów Zjednoczonych, a następnie pracował jako sprzedawca w firmie Boeing Aircraft Company i nauczał angielskiego w college’u. Ostatni okres życia spędził w Newadzie. W 1973 roku opublikował swoją pierwszą powieść "High Hunt", ale to właśnie cykl "Belgariada" przyniósł mu największą sławę.

 

Wydawnictwo Prószyński i S-ka przygotowało dla czytelników wspaniałe, jednotomowe wydanie cyklu fantasy zatytułowanego  Belgariada. Dotychczas powieści z tego cyklu można było czytać w wydaniu pięciotomowym, w skład którego wchodziły:

1.    Pionek Proroctwa 

2.    Królowa magii 

3.    Gambit magika 

4.    Wieża czarów 

5.    Ostatnia walka czarodziejów 

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć