ebook Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
-53% 16.90 zł
-15% 30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
-50% 17.90 zł
30.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Liczy się tylko numer 1!

Kobiety, które walczą to seria niezwykłych wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Chutnik z kobietami, które, zawodowo lub amatorsko, uprawiają sporty walki. Jak wygląda walka i trening? Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny wybrały ten „niekobiecy”, konfrontacyjny i brutalny sport?
Wśród rozmówczyń są zawodniczki: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik, Sylwia Kusiak, Agnieszka Niedźwiedź, Gabriela Kuzawińska, Iwona Guzowska, Ewa Brodnicka, Sylwia Zaczkiewicz (również trenerka, która prowadzi klub Zaciśnięte Pięści), trenerki: Joanna Piotrowska (WenDo) i Jolanta Wasilewska (krav maga).

Oprócz nich autorka rozmawiała z kobietami, które trenują hobbystycznie – pisarką Grażyną Plebanek, dziennikarką, blogerką i pisarką – Małgorzatą Halber oraz Natalią Fiedorczuk - pisarką, piosenkarką, instrumentalistką i autorką piosenek.

Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki od Sylwia Chutnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mózg jest najsilniejszym ludzkim organem. Zniesie wszystko: poniżanie, traumę, przemoc psychiczną, wahania nastrojów, zdradę i samotność. Oczywiście wiąże się to z siniakami, bólem, załamaniami. Ale mózg da radę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć