ebook Prawdziwa historia McDonald’s. Wspomnienia założyciela
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 2264)

Prawdziwa historia McDonald’s. Wspomnienia założyciela
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 23.32
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-22% 23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.91 zł
25.42 zł
25.42 zł
25.42 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
30.90 zł

Opowieść o niezwykłym sukcesie McDonald’s pióra jego założyciela Raya Kroca. Nieodparcie entuzjastyczny, wizjonerski, urodzony gawędziarz – Kroc fascynuje i inspiruje na każdej stronie swej „Prawdziwej historii”. Na podstawie jego autobiograficznej opowieści powstał film „McImperium” w reżyserii Johna Lee Hancocka z Michaelem Keatonem w głównej roli.

Niewielu przedsiębiorców może poszczycić się tym, że radykalnie zmieniło styl życia ludzi, a Ray Kroc właśnie do nich należy. Jego rewolucja w funkcjonowaniu restauracji szybkiej obsługi, systemie franczyz, pomysły na ujednolicone szkolenia dla personelu i reklamę stawiają go w czołówce nawet wśród twórców biznesowych imperiów. Kroc nie był jednak typowym rekinem biznesu, swoją pierwszą franczyzę McDonald’s otworzył dopiero w wieku 52 lat. W „Prawdziwej historii...” spotykamy nie tylko Raya Kroca sprawnego biznesmena, lecz przede wszystkim Kroca człowieka kryjącego się za światowym gigantem w branży fast foodów.

„Myszkuje w śmietnikach konkurencji, zachwyca lub zniechęca do siebie każdą nowo napotkaną osobę. Lecz nawet jego wrogowie zgadzają się, że w trzech kwestiach Ray Kroc nie ma sobie równych: w sprzedawaniu hamburgerów, zarabianiu pieniędzy i opowiadaniu historii” – fragment „Prawdziwej historii McDonald’s”

„Każda strona tej szczerej, zabawnej opowieści od zera do milionera jest pełna niespodzianek” – „The Boston Globe”

Prawdziwa historia McDonald’s. Wspomnienia założyciela od Ray Kroc możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć