ebook Michał Bułhakow. Biografia Mistrza
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Michał Bułhakow. Biografia Mistrza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 62.63
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
76.50 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
71.15 złpremium: 45.90 zł Lub 45.90 zł
62.63 zł Lub 56.37 zł
76.50 zł
76.50 zł Lub 68.85 zł
62.73 zł
62.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Aleksiej Warłamow – prozaik, doktor nauk filologicznych, laureat nagrody Aleksandra Sołżenicyna, a także „Antibukera”, „Bol’szoj knigi”, autor biografii M. M. Priszwina, A. C. Grina i A. N. Tołstoja – proponuje własną wersję losu pisarza, którego książki na przestrzeni dziesięcioleci budzą zachwyt i oburzenie, uwielbienie i wątpliwości, mało kogo pozostawiając obojętnym.

W rosyjskiej literaturze są pisarze, kierujący losem i kierowani przez los. Michaił Bułhakow bez wątpienia należał do tych drugich. Całe jego istnienie było nieustannym, skazanym na porażkę w życiu i błyskotliwe zwycięstwo w literaturze zmaganiem z Losem. Co trzeba zrobić z człowiekiem, jakim darem go obdarzyć, przez jakie wzloty i upadki, próby i pokusy poprowadzić, jak utkać fabułę życia, jakich sprezentować mu przyjaciół, wrogów i cudowne kobiety, żeby napisał „Białą gwardię”, „Psie serce”, „Powieść teatralną”, „Bieg”, „Zmowę świętoszków”, „Mistrza i Małgorzatę”?

Michał Bułhakow. Biografia Mistrza od Aleksiej Warłamow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć