ebook Smak suszy
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 267)

Smak suszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 10.99
19.86 złpremium: 12.81 zł Lub 12.81 zł
20.01 zł Lub 18.01 zł
21.35 zł
25.01 zł Lub 22.51 zł
10.99 zł
16.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Drugi tom trylogii SUSZA Tomasza Sekielskiego – niedoścignionego specjalisty od politycznych thrillerów. Jak smakuje susza? Dla jednych to smak krwi i mrocznych tajemnic. Dla drugich – smak ośmiorniczek i bezwzględnej walki o władzę albo perfidnej zemsty...

Wstrząsający thriller, w którym miesza się to, co dobre, i to, co złe. Handel ludźmi, polityczne spiski, nielegalne eksperymenty medyczne i wojna z terroryzmem. W grze, w której nie obowiązują żadne zasady, i nie wiadomo, kto jest myśliwym, a kto zwierzyną, w każdej chwili Twoi najlepsi przyjaciele mogą okazać się Twoimi największymi wrogami. Po dwóch krwawych zamachach, w Polsce zostaje wprowadzony stan wyjątkowy. Wciąż nie wiadomo, kim są terroryści, którzy zabili 167 osób. To potęguje poczucie zagrożenia i wzmaga polityczną presję na specjalny zespół śledczy. Na jego czele stoi prokurator Agnieszka Ossowska, kobieta z problemami alkoholowymi i własnym życiem. Mimo to krok po kroku zmierza do celu, aby odkryć prawdę. Ta może ją jednak przerosnąć. A Ty odważysz się spróbować, jak smakuje susza?

Smak suszy od Tomasz Sekielski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć