ebook Lot 7A
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 1760)

Lot 7A
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.54
Audiobook - najniższa cena: 39.80
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
32.36 złpremium: 20.88 zł Lub 20.88 zł
28.54 zł Lub 25.69 zł
29.58 zł
34.80 zł
34.80 zł
28.61 zł
30.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nocny lot, który obudzi twoje najgłębsze lęki. Czyli nowy Fitzek. Jest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola. Każdy może ją wnieść na pokład. Każdy! Buenos Aires - Berlin. Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich jeden psychiatra, który panicznie boi się latać. Jedna pacjentka, przed laty wyleczona przez psychiatrę ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A. Mats Krüger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem) i nie zmierzał wracać do Niemiec. Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że przygotował się na nie ten strach: to nie turbulencje, spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym zagrożeniem. Będzie nim telefon od nieznajomego, z informacją, że jego córka została porwana. A potem kolejny telefon, że na pokładzie jest jego była pacjentka. Kobieta, którą Mats usiłował uwolnić od zbrodniczych skłonności. Telefon, który ma doprowadzić do śmierci wszystkich sześciuset pasażerów. Z Matsem włącznie...

Lot 7A od Sebastian Fitzek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bóg. Ostatnia nadzieja umierających ateistów.
Są dwa rodzaje obłędów. Takie, które pogarszają ci życie, i takie, które je kończą.
Emocje wzmacniają strach.
Każdy człowiek ma w sobie zdolność zabijania. Każdy ma słaby punkt, w którym się rozsypuje. Na szczęście tylko nieliczni nie mają skrupułów, żeby znaleźć ten psychiczny punkt zerowy u innych.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć