Mirror, mirror - audiobook
3.43 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 703)

Mirror, mirror - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.45
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
28.53 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przyjaźń. Zdrada. Ofiara. Tajemnica. Oczekiwany na całym świecie pisarski debiut słynnej top modelki i aktorki. Cara Delevingne stworzyła thriller doskonały!

Red, Leo, Rose i Naomi to czwórka młodych przyjaciół. Są inni od pozostałych rówieśników, dlatego nazywają ich odmieńcami. Nie wiedzą, kim są ani kim chcieliby być. Zbliża ich muzyka. Wspólnie zakładają kapelę „Mirror, Mirror”. Ale nie nacieszą się długo wspólną pasją...
Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki. Pozostając w śpiączce, walczy o życie. Policja twierdzi, że była to nieudana próba samobójcza. Ale jej przyjaciele wcale nie są tego pewni. Każde inaczej reaguje na dramatyczne wydarzenia – Rose zaczyna imprezować jak szalona, Leo wpada w depresję, Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę. Czy Naomi się obudzi? Co zaprowadziło ją na granicę życia i śmierci? A może pytanie powinno brzmieć: kto stoi za próbą zabójstwa?
Odpowiedzi na pytania nie przyniosą niczego dobrego. Na jaw wyjdą najmroczniejsze tajemnice. Nic już nie będzie takie samo. Rozbitego lustra nie da się skleić.

Mirror, mirror od Rowan Coleman, Cara Delevingne możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć