Motywy osobiste - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.40 / 5.00
liczba ocen e-booka: 119
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.46 zł
33.96 zł
37.91 zł
39.50 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

Za pragnieniem zemsty zazwyczaj kryją się najciemniejsze pragnienia: żądza władzy, bogactwa oraz najbardziej dziwaczne ambicje… Nowym wyzwaniem dla Nastazji Kamieńskiej staje się okrutne morderstwo starego lekarza w małym miasteczku w głębi Rosji. By odkryć motywy zbrodni, major Kamieńska będzie musiała sięgnąć w głąb tajemnic z przeszłości.

Wstępna analiza zbrodni nasuwa kilka prostych rozwiązań, jednak w miarę postępów śledztwa Nastia odkrywa, że korzenie morderstwa tkwią w przeszłości. Historie pacjentów ofiary pełne są tajemnic, wielu z nich miało powód do zemsty.
Kiedy akcja przenosi się do Moskwy, bieg zdarzeń nabiera zawrotnego tempa. Córka zabitego lekarza przypadkowo spotyka ekscentrycznego naukowca, który na wieść o śmierci jej ojca nagle znika. W mieście pojawia się coraz więcej trupów, jednocześnie trwa wyścig wielkich potentatów farmakologicznych o fotel w Dumie.
Wszystkie wątki są ze sobą powiązane. Gdzieś w przeszłości leży makabryczne zdarzenie, które wywołało lawinę morderstw, szantaży i zdrad. Trzeba ją jak najszybciej zatrzymać i zatrzymać paraliżujący miasto horror. Czy Nastia Kamieńska odnajdzie właściwe motywy osobiste?
„Motywy osobiste” to porywający kryminał, który zaskakuje do ostatniej strony. Fascynujące portrety psychologiczne; bogate, realistyczne tło społeczne i specyfika rosyjskich obyczajów po raz kolejny potwierdzają, że Marinina jest w świetnej formie.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć