ebook Cuda i cudeńka
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 665)

Cuda i cudeńka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 20.71
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
20.71 zł
21.25 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
-9% 18.77 zł
-26% 19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.

Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość, zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich sąsiadów, nietuzinkowe postaci, które sprawiają, że życie dziewczyny staje się jeszcze barwniejsze niż dotychczas.

Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca, ekscentryczna Włoszka po przejściach, która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena, która uwielbia zmiany, dołącza do niej.  Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem, właścicielem mieszkania na strychu, który skrywa bolesną tajemnicę.

Dzięki świątecznej wymianie pyszności, mieszkańcy kamienicy lepiej poznają siebie i swoje sekrety. Najwyraźniej kamienne anioły opiekują się nimi, prostując pokręcone ścieżki, którymi prowadzi ich los.

„Cuda i cudeńka” to pełna ciepła opowieść o odzyskanych nadziejach, potrzebie bliskości, sile kobiecej przyjaźni i zwyczajnej, codziennej dobroci.

A wszystko to przyprawione odrobiną wiary w cuda.

Cuda i cudeńka od Agnieszka Olejnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bieda jest cicha, nieczęsto się skarży, rzadko ją nawet widać.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć