ebook Manwhore - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 23415)

Manwhore - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 14.89
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
-12% 20.90 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
36.90 zł
29.23 zł
29.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Czy można odkryć, kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago, i nie zatracić przy tym swego serca i duszy? Kipiąca zmysłowością powieść erotyczna słynnej Katy Evans.

Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości.
Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.
Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel?

„Tę wciągającą opowieść o namiętnej i czułej miłości przeczytałam dosłownie w jeden wieczór. A pan Malcolm Saint? Cóż... niezłe z niego ciacho!” – Sylvia Day, bestsellerowa autorka „Dotyku Crossa”

O Autorze:
Katy Evans mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci oraz trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast, a także spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi. To bestsellerowa autorka m.in. serii „Real”.

Manwhore - audiobook od Katy Evans możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć