ebook Zabić Jane
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 6645) Ilość stron (szacowana): 369

Zabić Jane
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 11.50
11.50 zł
21.38 złpremium: 13.79 zł Lub 13.79 zł
18.86 zł Lub 16.97 zł
19.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
-11% 16.44 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Koszmar z przeszłości… Szatański plan… Paraliżujący strach…

Nastoletnia Jane Killian, potrącona przez motorówkę, cudem uniknęła śmierci. Po serii operacji plastycznych, w końcu może zapomnieć o tym strasznym wydarzeniu. Wreszcie może cieszyć się pełnią życia. Jest spełnioną artystką, której rzeźby coraz częściej doceniane są przez krytyków sztuki. Z mężem, doktorem Ianem Westbrookiem, oczekują z niecierpliwością narodzin pierwszego dziecka. Czego chcieć więcej? Szczęście pryska, gdy Ian staje się głównym podejrzanym w sprawie o brutalne morderstwo. Jane najpierw wierzy w niewinność męża, lecz w miarę jak toczy się śledztwo, narastają w niej wątpliwości. Co więcej, niespodziewanie powraca też koszmar z przeszłości. Jane dostaje anonimowe listy i zaczyna wierzyć, że pochodzą od człowieka, który z premedytacją przed laty spowodował wypadek na jeziorze. Musi stawić czoło przerażającej prawdzie. Jej dręczyciel wie o niej wszystko, a co gorsza - zna jej najgłębiej skrywane lęki. I z pewnością bezlitośnie wykorzysta je, by zabić Jane.

Zabić Jane od Erica Spindler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Chcesz wygrać ze strachem? Musisz więc zrozumieć jaki jest.
Wszystko we wszechświecie ma swój cel. I wszystko ma swoją przyczynę.
Miłość i nienawiść są równie silnymi uczuciami i tak łatwo można przejść od jednego do drugiego. Oba te uczucia mogą tworzyć i niszczyć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć