ebook Do światła
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 3319)

Do światła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 23.59
wciąż za drogo?
26.88 złpremium: 17.34 zł Lub 17.34 zł
23.59 zł Lub 21.23 zł
28.90 zł
28.90 zł
28.91 zł Lub 26.02 zł
23.79 zł
24.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Do światła Andrieja Djakowa od czasu niezapomnianego Metra 2033 największy sukces w Rosji w ramach projektu Uniwersum Metro 2033.

Porzucony świat, leżący na powierzchni, nie chciał przyjąć ludzi z powrotem. Mamiące, tajemnicze światło zgasło, skryło się jak widmo, jak bagienny ognik. Czy znajdą drogę do światła, do nadziei, poprzez wszystkie niebezpieczeństwa świata zewnętrznego? Ilu wędrowców dotrze tam żywych? Może jeden. Może nikt.

Z petersburskiego metra wyrusza grupa straceńców z misją odszukania tajemniczego światła, którego źródło tkwi gdzieś w Kronsztadzie. Przewodzi im Taran, doświadczony stalker. Za udział w wyprawie zażądał dwunastoletniego sierotę, Gleba. W grupie znajduje się też wyznawca kultu Exodusu, wierzący w Arkę, która zabierze wybrańców do raju wolnego od promieniowania.

Jak rozwiną się szorstkie początkowo relacje opiekuna i chłopca? Co czeka na wędrowców u celu? Czy spotkają innych, którzy przetrwali Katastrofę? Czy z bazy Floty Bałtyckiej zabierze ich krążownik Wariag mityczna Arka wyznawców Exodusu?

Jedno można powiedzieć: nadzieja to dziwne uczucie.

Do światła to pierwszy tom trylogii Andrieja Djakowa, ukazującej się w ramach Uniwersum Metro 2033 międzynarodowego projektu Dmitrya Glukhovskyego, autora bestsellerów Metro 2033 i Metro 2034, w którym biorą udział pisarze, osadzający swe historie w postapokaliptycznym świecie Metra 2033.

Do światła od Andriej Diakow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Strach ma naprawdę niesamowitą siłę, bez niego jest zbyt spokojnie a czasem nawet nudno.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świat po wielkim wybuchu. Z grupy ocalałych garstka wybranych wyrusza na poszukiwanie tajemniczego światła. Z nadzieją na znalezienie miejsca wolnego od promieniowania. Czy misja się powiedzie? Ile niebezpieczeństw czai się po drodze? Czy do celu dotrą w pełnym składzie?
    Pomimo, że do tej pory nie czytałam zbyt wiele fantastyki nie żałuję, że przeczytałam tę książkę. Pozycja ta mnie wciągnęła. Dynamiczna akcja, ciekawe postacie. Na pewno sięgnę po kolejny tom. Powinny przeczytać książkę osoby, które rządzą światem. „Do światła” Andrieja Diakowa skłania do przemyśleń.

Warto zerknąć