ebook Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 29145) Ilość stron (szacowana): 178

Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
-23% 21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.53 zł
22.12 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Opowiada ona o losach kota Maurycego i grupy szczurów, przemienionych przez odpadki z Niewidocznego Uniwersytetu w inteligentne zwierzęta, myślące jak ludzie, oraz chłopca Keitha. Za pomysłem Maurycego chodzą oni od miasta do miasta, powodując "plagę szczurów", a następnie wyprowadzając je za pieniądze niczym grajek z Hamelin. Aż do pewnego miasteczka w Überwaldzie, w którym dzieją się dziwne rzeczy.

Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po raz kolejny Terry Pratchet przygotował dla swoich czytelników smaczną mieszankę kryminału, bajek i absurdu. Wszystko wymieszał z finezją i zabawnym, chatakterystycznym dla siebie humorem … Panie i panowie – ser podano. Trzeba jednak zaznaczyć, że kot, jako główny bohater niekoniecznie wskazuje na młodszą grupę docelową. Historia szczurzego króla, posiłkowania się (oraz posilania się) zmarłymi pobratymcami oraz napotkanymi keekee, a także kilka innych – bardzo dorosłych – wątków mogłoby nie przypaść do gustu „potencjalnym milusińskim”.

Warto zerknąć