Wielki Ogarniacz Życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.92 / 5.00
liczba ocen: 72
Audioteka#Audioteka - 9 urodziny
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
20.99 zł
Opis:

Nie chodzę na fitness, nie jem jarmużu, nie przesiaduję z ajfonem w popularnych kawiarniach popijając latte macchiato, ani nie biegam (Boże broń!). A mimo to żyję i mam się dobrze. Szokujące, wiem. 

Ta książka pokaże wam, jak być szczęśliwym nie robiąc niczego, co się powinno.

 

Pani Bukowa – kobieta, której nieudolne próby ogarnięcia życia śledzi na facebooku już niemal pół miliona osób. Mówi otwarcie to, co myślą wszyscy. Lubi jedzenie i internety. I wino. I leżeć sobie.

 

 

 

Recenzje blogerów
Jestem wielką fanką Pani Bukowej, jej profil na Facebooku lubi ponad 420 tysięcy osób, w tym oczywiście ja. Wielki ogarniacz życia to dla mnie jedna z tych książek, które nie tylko odpowiedzą na pytanie jak żyć, ale wskażą możliwości patrzenia i oceniania rzeczywistości jaka mnie otacza i tego jaka ja sama jestem. W końcu jak się spojrzy na siebie w krzywym zwierciadle, jakoś mimo wszystko lżej się patrzy.

Kim jest Pani Bukowa? Z opisów zdecydowanie kobieta, w wieku bliżej nieokreślonym (jednak sama wspomina, że ma więcej niż 21 lat), raczej nie jest w stałym związku, zdecydowanie nie jest na diecie, na co dzień pracuje z tabelkami w Excelu i jest wielką miłośniczką kotów z Internetu... Jest taka jak większość z nas. Jej życiem rządzi chaos. Na tym właśnie chyba polega sukces tej książki. W końcu opowiada o codzienności wielu z nas, za to w cudownie radosny i śmieszny sposób. Czytelniczki nie tylko się z nią utożsamiają, ale również traktują jak najlepszą przyjaciółkę. Ja również z chęcią napiłabym się z nią wina! Zdecydowanie!.

Jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, odejdź na bezpieczną odległość i rzucaj w nią czekoladą.
Kreatywność polega na tym, że najpierw robisz awanturę, a powód znajdujesz w trakcie.

Znacie to? Jeśli macie w planach tą publikację, to na pewno znacie.

Z książki - (anty) poradnika dowiemy się między innymi tego jak nie iść na basen, jak nie zakładać firmy, jak marnować czas w pracy, jak zorganizować domówkę (lub nie), jak nie biegać, jak nie jeździć na rowerze, jak się nie wysypiać, jak nie być freelancerem, jak się spieszyć i z niczym nie zdążyć, jak nie robić zakupów, jak przeżyć jeden dzień na diecie, jak być trochę hygge, a trochę nie, jak zostać perfekcyjną panią domu, jak sprawić by remont wymknął się spod kontroli, jak nie zrobić kariery, jak się zmęczyć na wakacjach (o! w tym to ja jestem mistrzem i nawet panibukowe poradniki mi niepotrzebne) a przede wszystkim "jak żyć". Pani Buka zna na to przepis!

Całość publikacji ma niepowtarzalny i wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju styl Pani Bukowej. Książka ma na celu pokazać czytelnikom, jak być szczęśliwym w życiu, które się posiada i w byciu sobą perfekcyjnie nieidealną. Jak dla mnie swoją rolę spełniła. Kocham Panią Bukową jeszcze bardziej. Tę od książki i tę we mnie .

Jeśli nie znacie Pani Bukowej serdecznie polecam Wam książkę Wielki ogarniacz życia, oraz do odwiedzenia jej strony na facebooku
Tych co znają namawiać pewnie nie trzeba.

Ocena: 5+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć