ebook Inne ochoty
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 100)

Inne ochoty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.40
-40% 17.40 złpremium: 10.44 zł Lub 10.44 zł
22.62 zł Lub 20.36 zł
26.97 zł Lub 24.27 zł
29.00 zł 10 zł na konto
24.65 zł
24.65 zł
24.65 zł
24.65 zł
24.72 zł
26.50 zł
29.00 zł
30.00 zł
Inne proponowane

„Inne ochoty”, czyli co Pilchowi w głowie siedzi?

Jerzy Pilch i Ewelina Pietrowiak przeszło rok od rozpoczęcia swojej wspólnej literackiej przygody spotykają się ponownie. I znów nie mogą się nagadać…

Jest 2 listopada 2016 roku. Dzień rewanżowego meczu między Legią Warszawa a Realem Madryt – pamiętnego, bo rozgrywanego przy pustych trybunach. I choć piłka nożna niezmiennie pasjonuje Pilcha, to jednak ostatnio zaszła w nim pewna zmiana. Odrzucił laskę i coraz częściej można go zobaczyć w kapeluszach. Pietrowiak była przy nim, gdy po raz pierwszy od lat spotykał się z czytelnikami. Dobrze go zna i z całą pewnością wie, jak zadawać pytania.

Jak wygląda Polska w roku obchodów 500-lecia reformacji? Dlaczego nie lubi ciętych kwiatów? W jaki sposób stał się posiadaczem swojej pierwszej płyty Bitelsów? Jak wyglądała jego kariera sprzedawcy w galerii Andrzeja Mleczki? Dlaczego nigdy nie pożycza swoich książek? Kot czy pies? Wreszcie – czekoladka Danusia czy baton Kinder Bueno?

Po bestsellerowym „Zawsze nie ma nigdy” nadszedł czas na drugą rundę rozgrywki Pilch–Pietrowiak. Trochę ironii i mnóstwo refleksji. Wspomnienia i plany na przyszłość. A nade wszystko i ponad wszystkim literatura. Trafione pytania, szczerze odpowiedzi, którymi pisarzowi z pewnością uda się zaskoczyć czytelników, swoją rozmówczynię, a może nawet samego siebie?

„— Zdarza ci się wzruszać?

— Bardzo często, im jestem starszy, tym częściej. Najbardziej wzrusza mnie każdy przejaw radości życia: zawodnicy po strzeleniu bramki, biegacz po wygranym biegu... Ta bezinteresowna radość ludzi, którzy cieszą się, bo coś nagle nabrało sensu — bardzo to na mnie działa.

— Od dziecka byłeś taki skory do łez?

— Nie. Na starość dopiero. Opłakuję świat”.

Inne ochoty od Ewelina Pietrowiak, Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Inne ochoty" to dalszy ciąg rozmowy Pilcha z Pietrowiak, po pierwszej części wiele nie napisałem, poza tym, że warto przeczytać to nic. Powiedzieć, że to mała recenzja była to nic nie powiedzieć. Ktoś kto lubi pióro Pilcha z całą pewnością to przeczyta i nie będzie zawiedziony. Ktoś kto Pilcha nie lubi, po to nie sięgnie i tak będzie dobrze. Pilcha styl, humor i cięte zdanie, to wszystko można odnaleźć w tym wywiadzie i z całą pewnością warto sięgnąć po obie książki wywiadowcze, polecam!

Warto zerknąć