ebook 6 filarów poczucia własnej wartości
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 274)

6 filarów poczucia własnej wartości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.90
wciąż za drogo?
-20% 31.90 zł
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
42.82 zł Lub 38.54 zł
43.90 zł
49.41 zł Lub 44.47 zł
31.73 zł
33.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najsłynniejszy poradnik psychologiczny o budowaniu poczucia własnej wartości. Książka ta udziela odpowiedzi na cztery ważkie pytania: „Czym jest poczucie własnej wartości?”, „Dlaczego jest ważne?”, „Co można zrobić, aby podnieść jego poziom?” i „Jaką rolę pełnią inni w jego kształtowaniu?”.

Kwestia samooceny – nazywanej też poczuciem własnej wartości – to modny temat w najlepszym tego słowa znaczeniu. Smutna prawda o powszechnym braku zdrowej samooceny daje o sobie znać z ogromną siłą, domagając się rozwiązań. Nathaniel Branden należy do ścisłego grona prekursorów wiedzy o samoocenie i uzdrawianiu, a „6 filarów poczucia własnej wartości” to swoista suma jego wcześniejszych doświadczeń i publikacji.

„Z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi nie docenia własnych sił, by przeprowadzić zmiany i się rozwijać. Są przekonani, że schemat z wczoraj trzeba powtórzyć jutro. Nie dostrzegają możliwości wyboru, która obiektywnie istnieje. Rzadko uświadamiają sobie, jak wiele mogą dla siebie uczynić, jeśli za cel postawią sobie prawdziwy rozwój i wysoką samoocenę i jeśli będą skłonni wziąć odpowiedzialność za własne życie”.

(fragment książki)

6 filarów poczucia własnej wartości od Nathaniel Branden możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna, rzetelnie napisana książka.

    Gdybym teraz zapytał 10 moich znajomych, czy mają problemy z poczuciem własnej wartości - może 1 osoba odpowiedziałaby, że tak. W rzeczywistości, co najmniej połowa ma z tym jakiś problem i nawet o tym nie wie.

    Myślę, że mogę powiedzieć, że niska samoocena jest plagą na świecie w tej chwili. Jest to bardzo widoczne w Internecie, gdzie ludzie lubią przyjmować rolę ofiary, lubią wytykać błędy innych ludzi i „hejtują”. Może się wydawać, że myślą, iż są lepsi od innych - ale w rzeczywistości to tylko mechanizm obronny.

    Przez większość mojego życia nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak wiele problemów powoduje niska samoocena.

Warto zerknąć