ebook Ból - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 715)

Ból - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.00
Audiobook - polecana oferta: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
17.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Zeruya Shalev, jedna z najpoczytniejszych współczesnych pisarek izraelskich, znów po mistrzowsku penetruje sferę ludzkich emocji. Powieść rekomendowana przez samego Amosa Oza jako „świetna książka, która kończy się terapeutycznym katharsis”.
 

Dziesięć lat po tym, jak Iris została poważnie ranna w ataku terrorystycznym, ból powraca. Przypadkowe spotkanie z niewidzianym od lat Ejtanem, wielka młodzieńczą miłością Iris, na nowo otwiera nie do końca zagojone rany. Mimo żalu i gniewu, jątrzących się w kobiecie przez długi czas, uczucie nie wygasło i odradza się na nowo. Z taką mocą i namiętnością, że Iris gotowa jest poświęcić szczęście swojej rodziny i zadać bliskim ból, którego sama doświadczała przez lata.
Bezkompromisowa, szczera i poruszająca do głębi proza.
Zeruya Shalev robi to, co potrafi najlepiej: opowiada głęboko emocjonalną historię rodziny, miłości, odkupienia i rozczarowania, zachęcając czytelnika, by zatracił się w opowieści, i oferując oczyszczenie, kiedy się skończy.

Ból od Zeruya Shalev możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć