ebook Słup ognia
4 / 5.00 (liczba ocen: 216)

Słup ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-35% 25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-24% 29.93 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Długo oczekiwana kontynuacja słynnej sagi historycznej Kena Folletta, obejmującej powieści „FILARY ZIEMI” i „ŚWIAT BEZ KOŃCA”. Zbliża się Boże Narodzenie. Ned wraca do domu stojącego w cieniu Kingsbridge. Ani on, ani mieszkańcy miasta nie przeczuwają, że rok 1558 wywróci do góry nogami ich życie, przynosząc zupełnie nową epokę w dziejach świata...

Boże Narodzenie 1558 roku. Ned Willard wraca do rodzinnego domu w Kingsbridge i odkrywa, że wszystko poza majestatycznie górującą nad miastem katedrą się zmieniło. Jego ukochana Margery ma zostać wydana za mąż, a na rynku miasta znów zapłoną stosy. Zresztą obłęd krwawych prześladowań ogarnia całą Europę – od Edynburga przez Sewillę, Antwerpię i Genewę aż po Paryż.
Ned Willard, wciąż zakochany w należącej do wrogiego mu obozu Margery, ufa nowej królowej, Elżbiecie, która przed objęciem tronu obiecała, że za jej panowania nikt nie zginie z powodu swoich przekonań. I służy jej z oddaniem, wykonując tajne misje w różnych miejscach Europy...

Słup ognia od Ken Follett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Człowiek, który żyje w przekonaniu, że zna wolę Boga i jest gotów za wszelką cenę ją wypełnić, jest najniebezpieczniejszym człowiekiem na świecie.
W polityce nie ma świętych, lecz nawet niedoskonali ludzie mogą zmienić świat na lepsze.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna historyczna, monumentalna opowieść Kena Folletta. Okrutne czasy wojen religijnych, spisków, zamachów i knowań na życie władców (władczyń!) Europy drugiej połowy XVI wieku. Dyplomacja i szpiegostwo przeżywały złote lata.

    Zapraszam na www.czytaska.blogspot.com do Kingsbridge, Londynu, Paryża, Sewilli, Antwerpii, Szkocji...

Warto zerknąć