ebook Otoczeni przez idiotów
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 1278) Ilość stron (szacowana): 288

Otoczeni przez idiotów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.99
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
22.99 zł Lub 20.69 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
23.69 zł 20% rabatu
24.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat! Czy masz dość relacji międzyludzkich z powodu bełkotu komunikacyjnego. A może utwierdzasz się w przekonaniu, że otaczają cię sami osobnicy niespełna rozumu. Nie szarp się ani nie popadaj w zwątpienie. Oto klucz do współdziałania, które przyniesie satysfakcję nie tylko tobie!

Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał”? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byleś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć.
Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!

Otoczeni przez idiotów od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć