ebook Otoczeni przez idiotów
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 1278) Ilość stron (szacowana): 288

Otoczeni przez idiotów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.82
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
23.82 zł Lub 21.44 zł
24.02 zł
29.28 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
24.74 zł
26.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat! Czy masz dość relacji międzyludzkich z powodu bełkotu komunikacyjnego. A może utwierdzasz się w przekonaniu, że otaczają cię sami osobnicy niespełna rozumu. Nie szarp się ani nie popadaj w zwątpienie. Oto klucz do współdziałania, które przyniesie satysfakcję nie tylko tobie!

Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał”? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byleś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć.
Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!

Otoczeni przez idiotów od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć