Drogie życie
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 188)

Drogie życie

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Cztery odważne dusze, które potrzebują wsparcia, stając w obliczu wielkich wyzwań. Program Drogie Życie został stworzony, aby pomóc ludziom takim jak oni wyjść ze strefy komfortu, stawić czoła największym przeszkodom, pokonać demony i... dowieść samym sobie, że są czegoś warci.

Stojąc na rozdrożu pomiędzy ciągłym pragnieniem zdobycia czegoś więcej, a całkowitym zagubieniem, zdecydowali się wziąć udział w tym projekcie. Uczestnictwo w nim zamierzają potraktować jak kolejne postanowienie noworoczne, tym większe jest ich zdziwienie, kiedy dają się porwać szalonej przygodzie, która już na zawsze zmieni ich życie.

Drogie Życie,

prosimy, bądź dla nas dobre.

Z poważaniem,

Hollyn, Jace, Daisy i Carter

Drogie życie od Meghan Quinn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie możesz siedzieć z założonymi rękami i oczekiwać, że coś się zmieni, gdy sama pozostajesz bierna.
Opłakiwanie straty jest trudne. Otwierając się na smutek, doświadczamy go jeszcze bardziej.
Nasze życie trwa tak krótko że wydaje się raczej snem niż doświadczaniem pełnej egzystencji. Nie trać więc czasu na siedzenie w kącie i ukrywanie się przed ludźmi, którzy cię skrzywdzili. Wstań i napraw to, bo jeśli tego nie zrobisz, z pewnością będziesz tego żałował, i to bardzo.
Pieniądze. To wokół nich kręci się świat. Ludzie są żądni brudnych pieniędzy. A to przecież rzecz, którą tak łatwo zniszczyć lub ukraść. Potrafi też zrujnować człowiekowi życie.
Porażka jest częścią życia. Bez niej nigdy się niczego nie nauczysz, a bez starań, nigdy nie dostaniesz szansy na sukces.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć